Sportske Prognoze

Rayo Vallecano de Madrid vs RC Celta de Vigo Match Prediction - Primera Division - Betting Analysis

Rayo Vallecano de Madrid vs RC Celta de Vigo Prognoza Utakmice

Match Prediction
Glavna Prognoza
31 Oct 2026, 16:15 Primera Division
Rayo Vallecano de Madrid - RC Celta de Vigo
47%
Verovatnoća prognoze
Rayo Vallecano de Madrid vs RC Celta de Vigo Prognoza Utakmice Manje od 2,5 golova Pročitaj Analizu >

Sviđa vam se ova prognoza? Primajte buduće prognoze emailom.

Besplatna ažuriranja. Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
✦

Zašto ova prognoza

↗Match Form & TrendsRayo Vallecano de Madrid: 1.90 Bodovi po utakmici✓
⚽Goals scored per matchRayo Vallecano de Madrid: 1.50✓
⚽SastaviDostupno✓
⌁Sažetak međusobnih duela10 Matches analyzed✓
◉
Data Quality

Kvalitet analize

83%

STRONG — Data Coverage

Match Form & TrendsPoređenje timovaSažetak međusobnih duelaSastavi
◎

Očekivani golovi

1.29Rayo Vallecano de Madrid
2.46Ukupno
1.17RC Celta de Vigo
◈

Verovatnoće tržišta

Pobeda domaćina39%
Nerešeno27%
Pobeda gosta34%
Više od 2,5 golova45%
Manje od 2,5 golova56%
BTTS Da50%
BTTS Ne50%
↔

Poređenje timova

Rayo Vallecano de MadridMetrikaRC Celta de Vigo
L W W D W D D W W DFormaD D D D D W L L W D
1.50Prosek postignutih golova0.80
1.20Prosek primljenih golova0.80
1.90Bodovi po utakmici1.20
◌

Dostupnost sastava

API-Football podaci
0Rayo Vallecano de Madrid — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
0RC Celta de Vigo — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
⌁

Sažetak međusobnih duela

2Pobede domaćina
5Nerešeno
3Pobede gosta
30%BTTS rate
40%Over 2.5 rate
⚽

Potvrđeni sastavi

Početnih 11 i formacija

Sagan TosuFormacija · 4-4-2
1T. Morita3Eduardo6Y. Uchida47S. Nakano4R. Harakawa22T. Koyamatsu2T. Hara41D. Matsuoka30Y. Higuchi33K. Ishii16D. Hayashi
Kashiwa ReysolFormacija · 4-3-1-2
17Kim Seung-Gyu2J. Kamata6S. Takahashi20H. Mitsumaru4T. Koga27M. Mihara7H. Otani10A. Esaka28S. Toshima14M. Olunga19H. Goya
◷

Događaji na utakmici

3Golovi2Prvo poluvreme1Drugo poluvreme4Kartoni1Penali
★

Ključni igrači

Rayo Vallecano de MadridR. Harakawa3 Golovi · 3 asistencijeF. Honda3 Golovi · 1 asistencijeR. López3 Golovi · 0 asistencije
RC Celta de VigoM. Olunga28 Golovi · 4 asistencijeA. Esaka9 Golovi · 9 asistencijeM. Mihara1 Golovi · 6 asistencije
!

Dostupnost sastava

0Rayo Vallecano de Madrid0RC Celta de Vigo
✓

Pokrivenost podataka takmičenja

Sastavi OgraničenoPovrede i odsustva OgraničenoDogađaji na utakmici Ograničeno
✓

Kvalitet analize

Visok
Match Form & Trends DostupnoPoređenje timova DostupnoSažetak međusobnih duela DostupnoSastavi Dostupno
Igraj Sada
🇷🇸Ekskluzivna Ponuda

Informativna prognoza bez garancije ishoda.

Najava utakmice

Odds Table
⚖
Tabela Kvota

Uporedi kvote

Model ComparisonMatch WinnerNajviša navedena kvota1.75Ažurirano27/10/2026 00:20
BetWinner
Domaćin1.7
Nerešeno3.4
Pogledaj ponudu ›
22Bet
Domaćin1.68
Nerešeno3.45
Pogledaj ponudu ›
WeltBet
Domaćin1.75
Nerešeno3.3
Pogledaj ponudu ›
IviBet
Domaćin1.72
Nerešeno3.6
Pogledaj ponudu ›
20Bet
Domaćin1.73
Nerešeno3.5
Pogledaj ponudu ›

Partnerski linkovi mogu nam doneti proviziju. Kladite se odgovorno.

Primajte dnevne ili nedeljne prognoze

Izaberite utakmice i primajte nove prognoze putem emaila. Rayo Vallecano de Madrid vs RC Celta de Vigo

Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
Sportsbook List
1

BetWinner Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
2

22Bet Kladionica

★★★★★
100% do €122
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Minimalni depozit od 1 EUR. Bonus vrijedi za prve korisnike. Oklade moraju biti položene unutar 7 dana.
3

Megapari Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se opći uvjeti.
4

20Bet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti i odredbe primjenjuju se. 18+. Samo novi igrači. Minimalni depozit potreban.
5

1xBet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Potpuni uvjeti i odredbe se primjenjuju. Minimalni depozit potreban za kvalifikaciju za bonus. Bonus se mora obrnuti prema uvjetima klađenja.
6

ReloadBet Kladionica

★★★★★
100% do €120
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti korištenja primjenjuju se. Minimalni depozit potreban za ostvarivanje bonusa. Isplate su podložne provjerama.
7

KikoBet Kladionica

★★★★★
100% do €500
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se puni uvjeti i odredbe
8

Betlabel Kladionica

★★★★★
100% do €100
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe, molimo pročitajte detaljne uvjete na službenoj stranici.
9

888Starz Kladionica

★★★★★
100% do €400
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Bonus vrijedi za nove korisnike. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
10

Mozzart Kladionica

★★★★★
100% do €400
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus. Bonusi su dostupni samo novim igračima.

U okviru 11. kola Primere Division, Rayo Vallecano dočekuje RC Celta de Vigo na svom terenu. Ovaj susret se očekuje sa velikim interesovanjem, s obzirom na trenutne forme oba tima. Rayo Vallecano, kao domaćin, ima pritisak da osigura tri boda, dok Celta nastoji da se uzdigne iz donjeg dela tabele. Očekuje se da će ovaj meč biti pun uzbuđenja i taktičkih zamisli, posebno u svetlu nedavnih performansi.

Rayo Vallecano trenutno ima 9 bodova iz 9 odigranih mečeva, što ih smešta u donju polovinu tabele, dok Celta sa 12 bodova iz 10 mečeva pokušava da se odvoji od zone ispadanja. Ovaj meč može biti ključan za obezbeđivanje boljeg položaja na tabeli i podizanje samopouzdanja timova.

Informacije o utakmici

Rayo Vallecano de Madrid RC Celta de VigoPrimera Division

StatusZakazanoDatum31/10/2026, 16:15

Trenutna Ligaška Stanja

Pre ovog meča, Rayo Vallecano se suočava sa izazovima u obliku nedostatka doslednosti u rezultatima, dok Celta pokušava da iskoristi svoje iskustvo u borbi za opstanak. Ove informacije će pomoći u oblikovanju strategije oba tima za predstojeći susret.

Trenutna forma

Rayo Vallecano je u poslednjih nekoliko mečeva pokazao varijabilne performanse, sa 2 pobede, 3 remija i 5 poraza. Takođe, tim je postigao 12 golova dok je primio 20, što ukazuje na potrebu za poboljšanjem defanzivne organizacije. S druge strane, Celta je zabeležila 2 pobede, 6 remija i 2 poraza, sa 10 postignutih i 7 primljenih golova, što govori o njihovoj solidnoj defanzivnoj igri.

Head-to-Head Table

Tabela međusobnih duela

DatumTakmičenjeDomaćinScoreGost
18 Jan 2026Primera DivisionRC Celta de Vigo3 - 0Rayo Vallecano de Madrid
21 Sep 2025Primera DivisionRayo Vallecano de Madrid1 - 1RC Celta de Vigo
18 May 2025Primera DivisionRC Celta de Vigo1 - 2Rayo Vallecano de Madrid
10 Jan 2025Primera DivisionRayo Vallecano de Madrid2 - 1RC Celta de Vigo
31 Mar 2024Primera DivisionRC Celta de Vigo0 - 0Rayo Vallecano de Madrid

Performanse Domaćih i Gostujućih Tima

Forma i statistika

Calculated from the latest available results; sample size may be smaller than 10 matches.

Rayo Vallecano de MadridL – W – W – D – W – D – D – W – W – D
RC Celta de VigoD – D – D – D – D – W – L – L – W – D

Kao domaćin, Rayo ima prosek od 1.5 postignutih golova po meču, dok Celta kao gost postiže 0.8 golova po meču. Ova statistika može ukazivati na prednost Rayo Vallecano, ali i na sposobnost Celte da se odbrani i izvuče remi ili pobedu u teškim uslovima.

Trendovi Golova i Klađenja

Goals scored per match

Procenti se računaju iz dostupnih završenih utakmica i nisu garancija.

Rayo Vallecano de Madrid1.5 Goals scored per match1.2 Goals conceded per match
RC Celta de Vigo0.8 Goals scored per match0.8 Goals conceded per match

Trenutni trendovi ukazuju na to da je 55.5% šanse za manje od 2.5 golova u ovom meču, dok postoji 44.5% šanse za više od 2.5 golova. Ove brojke sugerišu da bi meč mogao biti čvrst uz malo golova, s obzirom na to da su i Rayo i Celta imali problema sa postizanjem golova u poslednjim susretima.

Poređenje Pozicija u Ligi

U poređenju sa drugim timovima, Rayo Vallecano trenutno zauzima 16. mesto, dok je Celta na 9. mestu. Ovo ukazuje na to da Celta ima bolju poziciju u ligi, ali bi domaći teren mogao igrati ključnu ulogu u ovom meču.

Tabela lige

RC Celta de Vigo#9 · 12 pts
Rayo Vallecano de Madrid#16 · 9 pts
League Standings
PosTakmičenjePlWDLGDPts
1FC Barcelona109012927
2Club Atlético de Madrid108111225
3Real Madrid CF108021524
4Real Betis Balompié10622220
5Real Sociedad de Fútbol10613119
6Sevilla FC10523017
7Deportivo Alavés10334312
8Athletic Club9333312
9RC Celta de Vigo10262312
10Villarreal CF10334112
11RC Deportivo La Coruña10253011
12CA Osasuna10325-1011
13Real Racing Club de Santander10325-1111
14Levante UD10244-310
15Elche CF10244-310
16Rayo Vallecano de Madrid9234-89
17Getafe CF10235-109
18RCD Espanyol de Barcelona10226-28
19Valencia CF10136-106
20Málaga CF10055-125

Analiza Među Timovima

Sažetak međusobnih duela

10Meetings
2Rayo Vallecano de Madrid
3RC Celta de Vigo
5Nerešeno
1.6Goals scored per match

Naša Prognoza

Na osnovu trenutne forme, statistike i analize, naš savet za klađenje na ovom meču je fokusirati se na gol trendove. Očekujemo da će se završiti sa manje od 2.5 golova, s obzirom na to da oba tima imaju problema sa postizanjem. Stoga predlažemo sledeću prognozu:

Prognoza UtakmiceManje od 2,5 golova
Verovatnoća prognoze55.5%MODERATE
Bodovi po utakmici

Domaćin1.9Gost1.2
Goals scored per match

Domaćin1.5Gost0.8
Očekivani golovi

Domaćin1.29Gost1.17

Napomena o Odgovornom Klađenju

Uvek se savetuje da se klađenje vrši odgovorno. Učinite istraživanje, postavite budžet i ne ulažite novac koji ne možete priuštiti da izgubite. Klađenje može doneti uzbuđenje, ali takođe može biti rizično.

Detaljna Analiza Utakmice

Proverene statistike iz najnovijeg dostupnog uzorka od 10 utakmica.

Matches analyzed

Domaćin10Gost10
Bodovi po utakmici

Domaćin1.9Gost1.2
Clean-sheet rate

Domaćin30%Gost40%
BTTS rate

Domaćin60%Gost50%
Over 2.5 rate

Domaćin40%Gost20%

Post-Match Result

Prognoza Utakmice: Manje od 2,5 golova

Final score: 3–0. Result: INCORRECT.

BETWINNER - Bonus 100% Do €100
Igraj Sada
close-image
Scroll to Top