Sportske Prognoze

Category: Liga I

Match Prediction
Glavna Prognoza
10 Oct 2026, 19:00 Liga I
Csikszereda - Universitatea Craiova
45%
Verovatnoća prognoze
Csikszereda vs Universitatea Craiova Prognoza Utakmice Pobeda gosta Pročitaj Analizu >

Sviđa vam se ova prognoza? Primajte buduće prognoze emailom.

Besplatna ažuriranja. Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
✦

Zašto ova prognoza

↗Match Form & TrendsUniversitatea Craiova: 1.83 Bodovi po utakmici✓
⚽Goals scored per matchUniversitatea Craiova: 1.50✓
⌁Sažetak međusobnih duela3 Matches analyzed✓
◉
Data Quality

Kvalitet analize

47%

MODERATE — Data Coverage

Match Form & TrendsPoređenje timovaSažetak međusobnih duelaSastavi
◎

Očekivani golovi

1.03Csikszereda
2.61Ukupno
1.58Universitatea Craiova
◈

Verovatnoće tržišta

Pobeda domaćina25%
Nerešeno25%
Pobeda gosta50%
Više od 2,5 golova49%
Manje od 2,5 golova52%
BTTS Da51%
BTTS Ne49%
↔

Poređenje timova

CsikszeredaMetrikaUniversitatea Craiova
L L DFormaW W W D L D
1.00Prosek postignutih golova1.50
2.00Prosek primljenih golova0.67
0.33Bodovi po utakmici1.83
◌

Dostupnost sastava

API-Football podaci
0Csikszereda — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
0Universitatea Craiova — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
⌁

Sažetak međusobnih duela

0Pobede domaćina
0Nerešeno
3Pobede gosta
33%BTTS rate
100%Over 2.5 rate
◷

Događaji na utakmici

1Golovi0Prvo poluvreme1Drugo poluvreme4Kartoni0Penali
★

Ključni igrači

CsikszeredaM. Eppel4 Golovi · 0 asistencijeÁ. Czékus2 Golovi · 1 asistencijeL. Pászka0 Golovi · 2 asistencije
Universitatea Craiova
!

Dostupnost sastava

0Csikszereda0Universitatea Craiova
✓

Pokrivenost podataka takmičenja

Sastavi OgraničenoPovrede i odsustva OgraničenoDogađaji na utakmici Ograničeno
✓

Kvalitet analize

Umeren
Match Form & Trends DostupnoPoređenje timova DostupnoSažetak međusobnih duela DostupnoSastavi Nije potvrđeno
Igraj Sada
🇷🇸Ekskluzivna Ponuda

Informativna prognoza bez garancije ishoda.

Najava utakmice

Odds Table
⚖
Tabela Kvota

Uporedi kvote

Model ComparisonMatch WinnerNajviša navedena kvota4.10Ažurirano07/10/2026 01:45
BetWinner
Domaćin4
Nerešeno3.3
Pogledaj ponudu ›
22Bet
Domaćin4.1
Nerešeno3.4
Pogledaj ponudu ›
WeltBet
Domaćin3.95
Nerešeno3.25
Pogledaj ponudu ›
IviBet
Domaćin4.05
Nerešeno3.35
Pogledaj ponudu ›
20Bet
Domaćin4
Nerešeno3.3
Pogledaj ponudu ›

Partnerski linkovi mogu nam doneti proviziju. Kladite se odgovorno.

Primajte dnevne ili nedeljne prognoze

Izaberite utakmice i primajte nove prognoze putem emaila. Csikszereda vs Universitatea Craiova

Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
Sportsbook List
1

BetWinner Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
2

22Bet Kladionica

★★★★★
100% do €122
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Minimalni depozit od 1 EUR. Bonus vrijedi za prve korisnike. Oklade moraju biti položene unutar 7 dana.
3

Megapari Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se opći uvjeti.
4

20Bet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti i odredbe primjenjuju se. 18+. Samo novi igrači. Minimalni depozit potreban.
5

1xBet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Potpuni uvjeti i odredbe se primjenjuju. Minimalni depozit potreban za kvalifikaciju za bonus. Bonus se mora obrnuti prema uvjetima klađenja.
6

ReloadBet Kladionica

★★★★★
100% do €120
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti korištenja primjenjuju se. Minimalni depozit potreban za ostvarivanje bonusa. Isplate su podložne provjerama.
7

KikoBet Kladionica

★★★★★
100% do €500
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se puni uvjeti i odredbe
8

Betlabel Kladionica

★★★★★
100% do €100
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe, molimo pročitajte detaljne uvjete na službenoj stranici.
9

888Starz Kladionica

★★★★★
100% do €400
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Bonus vrijedi za nove korisnike. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
10

Mozzart Kladionica

★★★★★
100% do €400
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus. Bonusi su dostupni samo novim igračima.

U okviru regularne sezone Liga I, na stadionu Stadionul Municipal u Miercurea Ciuc, susreću se dva tima koja se nalaze u različitim fazama sezone. Csikszereda, domaći tim, dočekuje ekipu Universitatea Craiova, koja trenutno zauzima visoko treće mesto na tabeli. Ovaj meč će se odigrati 10. oktobra 2026. godine i predstavlja ključnu priliku za Csikszeredu da pokuša da preokrene svoj loš početak sezone.

Csikszereda je do sada u ovoj sezoni zabeležila samo jedan bod iz 10 utakmica, dok je Universitatea Craiova ostvarila šest pobeda i trenutno je u dobrom formu. Domaći tim će se truditi da napravi iznenađenje, posebno imajući u vidu da su prethodni susreti sa Craiovom završili sa ubedljivim porazima.

Informacije o utakmici

Csikszereda Universitatea CraiovaLiga I

StatusZakazanoDatumOctober 10, 2026, 5:00 pmStadionStadionul Municipal

Trenutni Ligaški Rang

Universitatea Craiova je na trećem mestu sa 20 bodova, dok se Csikszereda nalazi na poslednjem mestu sa samo jednim osvojenim bodom. Ovaj meč je stoga od presudnog značaja za Csikszeredu kako bi pokušali da poboljšaju svoj položaj na tabeli i donesu nadu svojim navijačima.

Trenutna forma

Csikszereda je u poslednjih nekoliko mečeva pokazala slabost, sa devet poraza u deset utakmica. Njihova poslednja utakmica protiv Petrolul Ploiesti završila je porazom od 2:0, a ni u jednoj od svojih posljednjih pet utakmica nisu postigli više od jednog gola. S druge strane, Universitatea Craiova dolazi sa serijom dobrih rezultata, uključujući pobede protiv FCSB i Corvinul Hunedoara.

Head-to-Head Table

Tabela međusobnih duela

DatumTakmičenjeDomaćinScoreGost
22 Dec 2025Liga IUniversitatea Craiova5 - 0Csikszereda
17 Aug 2025Liga ICsikszereda1 - 2Universitatea Craiova
28 Feb 2019Cupa RomânieiCsikszereda0 - 3CS Universitatea Craiova

Performanse Domaćih i Gostujućih

Csikszereda je kod kuće imala problema sa postizanjem golova, prosečno beležeći samo 0.8 golova po utakmici, dok su primili 2.0. U međuvremenu, Universitatea Craiova kao gost ima solidnu statistiku sa prosekom od 1.5 golova po utakmici, uz samo 0.67 primljenih. Ova razlika u formi dodatno pojačava očekivanja za nadolazeći meč.

Forma i statistika

Calculated from the latest available results; sample size may be smaller than 6 matches.

CsikszeredaL – L – D
Universitatea CraiovaW – W – W – D – L – D

Trendovi Golova i Klađenja

U poslednjim mečevima, Csikszereda je imala problema sa postizanjem golova, dok je Craiova često postizala više od jednog gola po meču. Na osnovu trenutnih formi, očekuje se da će meč biti sa prosečnim brojem golova, ali s prednošću za Craiovu.

Goals scored per match

Procenti se računaju iz dostupnih završenih utakmica i nisu garancija.

Csikszereda1 Goals scored per match2 Goals conceded per match
Universitatea Craiova1.5 Goals scored per match0.67 Goals conceded per match

Uporedba Pozicija u Ligi

Razlike na tabeli su očigledne. Csikszereda je na dnu tabele sa samo jednim bodom, dok je Craiova na trećem mestu sa 20 bodova. Ova velika razlika u pozicijama može značajno uticati na motivaciju oba tima.

Tabela lige

Universitatea Craiova#3 · 20 pts
Csikszereda#16 · 1 pts
League Standings
PosTakmičenjePlWDLGDPts
1Dinamo Bucuresti107211623
2Rapid10631821
3Universitatea Craiova106221520
4Petrolul Ploiesti10613119
5Universitatea Cluj9504115
6Farul Constanta10352014
7Corvinul Hunedoara10343213
8CFR 1907 Cluj9414113
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe10343-313
10Uta Arad10334-112
11FCSB10334-412
12FC Botosani10253211
13Arges Pitesti10325-411
14Oţelul10244-410
15FC Voluntari10226-138
16Csikszereda10019-171

Head-to-Head Analiza

Sažetak međusobnih duela

3Meetings
0Csikszereda
3Universitatea Craiova
0Nerešeno
3.67Goals scored per match

Naša Predikcija

Na osnovu trenutne forme, statistike i prethodnih susreta, predviđamo da će Universitatea Craiova pobediti u ovom meču. Očekujemo sledeći ishod:

Prognoza UtakmicePobeda gosta
Verovatnoća prognoze50.1%LOW
Bodovi po utakmici

Domaćin0.33Gost1.83
Goals scored per match

Domaćin1Gost1.5
Očekivani golovi

Domaćin1.03Gost1.58

Napomena o Odgovornom Klađenju

Uvek se kladite odgovorno. Imajte na umu da klađenje može biti rizično i da je važno postaviti granice za svoj budžet.

Detaljna Analiza Utakmice

Proverene statistike iz najnovijeg dostupnog uzorka od 6 utakmica.

Matches analyzed

Domaćin3Gost6
Bodovi po utakmici

Domaćin0.33Gost1.83
Clean-sheet rate

Domaćin33%Gost33%
BTTS rate

Domaćin67%Gost50%
Over 2.5 rate

Domaćin67%Gost33%

Post-Match Result

Prognoza Utakmice: Pobeda gosta

Final score: 0–1. Result: CORRECT.

Category: Liga I

Match Prediction
Glavna Prognoza
10 Oct 2026, 19:00 Liga I
Universitatea Cluj - Rapid
45%
Verovatnoća prognoze
Universitatea Cluj vs Rapid Prognoza Utakmice Manje od 2,5 golova Pročitaj Analizu >

Sviđa vam se ova prognoza? Primajte buduće prognoze emailom.

Besplatna ažuriranja. Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
✦

Zašto ova prognoza

↗Match Form & TrendsRapid: 2.50 Bodovi po utakmici✓
⚽Goals scored per matchUniversitatea Cluj: 2.00✓
⌁Sažetak međusobnih duela10 Matches analyzed✓
◉
Data Quality

Kvalitet analize

47%

MODERATE — Data Coverage

Match Form & TrendsPoređenje timovaSažetak međusobnih duelaSastavi
◎

Očekivani golovi

1.47Universitatea Cluj
2.54Ukupno
1.07Rapid
◈

Verovatnoće tržišta

Pobeda domaćina46%
Nerešeno26%
Pobeda gosta28%
Više od 2,5 golova47%
Manje od 2,5 golova53%
BTTS Da51%
BTTS Ne49%
↔

Poređenje timova

Universitatea ClujMetrikaRapid
W W L W WFormaW W W D
2.00Prosek postignutih golova1.25
1.00Prosek primljenih golova0.00
2.40Bodovi po utakmici2.50
◌

Dostupnost sastava

API-Football podaci
0Universitatea Cluj — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
0Rapid — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
⌁

Sažetak međusobnih duela

7Pobede domaćina
2Nerešeno
1Pobede gosta
40%BTTS rate
50%Over 2.5 rate
◷

Događaji na utakmici

7Golovi3Prvo poluvreme4Drugo poluvreme8Kartoni0Penali
!

Dostupnost sastava

0Universitatea Cluj0Rapid
✓

Pokrivenost podataka takmičenja

Sastavi OgraničenoPovrede i odsustva OgraničenoDogađaji na utakmici Ograničeno
✓

Kvalitet analize

Umeren
Match Form & Trends DostupnoPoređenje timova DostupnoSažetak međusobnih duela DostupnoSastavi Nije potvrđeno
Igraj Sada
🇷🇸Ekskluzivna Ponuda

Informativna prognoza bez garancije ishoda.

Najava utakmice

Odds Table
⚖
Tabela Kvota

Uporedi kvote

Model ComparisonMatch WinnerNajviša navedena kvota1.58Ažurirano07/10/2026 01:44
BetWinner
Domaćin1.55
Nerešeno4
Pogledaj ponudu ›
22Bet
Domaćin1.57
Nerešeno3.95
Pogledaj ponudu ›
WeltBet
Domaćin1.54
Nerešeno4.1
Pogledaj ponudu ›
IviBet
Domaćin1.56
Nerešeno4.05
Pogledaj ponudu ›
20Bet
Domaćin1.58
Nerešeno4.15
Pogledaj ponudu ›

Partnerski linkovi mogu nam doneti proviziju. Kladite se odgovorno.

Primajte dnevne ili nedeljne prognoze

Izaberite utakmice i primajte nove prognoze putem emaila. Universitatea Cluj vs Rapid

Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
Sportsbook List
1

BetWinner Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
2

22Bet Kladionica

★★★★★
100% do €122
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Minimalni depozit od 1 EUR. Bonus vrijedi za prve korisnike. Oklade moraju biti položene unutar 7 dana.
3

Megapari Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se opći uvjeti.
4

20Bet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti i odredbe primjenjuju se. 18+. Samo novi igrači. Minimalni depozit potreban.
5

1xBet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Potpuni uvjeti i odredbe se primjenjuju. Minimalni depozit potreban za kvalifikaciju za bonus. Bonus se mora obrnuti prema uvjetima klađenja.
6

ReloadBet Kladionica

★★★★★
100% do €120
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti korištenja primjenjuju se. Minimalni depozit potreban za ostvarivanje bonusa. Isplate su podložne provjerama.
7

KikoBet Kladionica

★★★★★
100% do €500
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se puni uvjeti i odredbe
8

Betlabel Kladionica

★★★★★
100% do €100
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe, molimo pročitajte detaljne uvjete na službenoj stranici.
9

888Starz Kladionica

★★★★★
100% do €400
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Bonus vrijedi za nove korisnike. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
10

Mozzart Kladionica

★★★★★
100% do €400
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus. Bonusi su dostupni samo novim igračima.

Utakmica između Universitatea Cluj i Rapid se očekuje sa velikim interesovanjem, s obzirom na rivalstvo koje ova dva tima gaje tokom godina. Oba tima su pokazala dobar učinak u ovoj sezoni, što dodatno povećava tenziju pred nadolazeći duel. Utakmica će se odigrati na Cluj Areni, a počinje 10. oktobra 2026. godine, u 17:00 po UTC vremenu.

Universitatea Cluj je trenutno petoplasirana ekipa, koja se bori za mesto u gornjem delu tabele, dok je Rapid na drugom mestu, sa samo dva boda razlike. Ova utakmica može značajno uticati na raspored ekipa u borbi za titulu. I domaća i gostujuća ekipa će tražiti tri boda kako bi osigurali bolju poziciju na tabeli, a očekuje se da će atmosfera na stadionu biti izuzetno napeta.

Informacije o utakmici

Universitatea Cluj RapidLiga I

StatusZakazanoDatumOctober 10, 2026, 5:00 pmStadionCluj Arena

Trenutne Pozicije u Ligi

Oba tima su na visokom nivou ove sezone. Rapid je osvojio 21 bod iz 10 odigranih mečeva, dok je Universitatea Cluj na petom mestu sa 15 bodova iz 9 mečeva. Ove brojke ukazuju na to da je Rapid u boljoj formi, ali domaći tim ima prednost u vidu podrške navijača.

Trenutna forma

U poslednjih pet utakmica, Universitatea Cluj je zabeležio četiri pobede i jedan poraz, dok je Rapid ostvario tri pobede i dva remija. Ova statistika ukazuje na to da su oba tima u dobrom ritmu, ali Rapid ima bolju statistiku na gostovanjima.

Head-to-Head Table

Tabela međusobnih duela

DatumTakmičenjeDomaćinScoreGost
09 May 2026Liga IUniversitatea Cluj1 - 0Rapid
05 Apr 2026Liga IRapid1 - 2Universitatea Cluj
31 Jan 2026Liga IRapid0 - 2Universitatea Cluj
12 Sep 2025Liga IUniversitatea Cluj0 - 0Rapid
24 May 2025Liga IUniversitatea Cluj2 - 2Rapid

Performanse Domaćih i Gosta

Universitatea Cluj igra veoma dobro na domaćem terenu, sa prosekom od 2.4 osvojena boda po meču, dok Rapid ima prosečan učinak od 2.5 osvojenih bodova na gostovanjima. Domaći tim je postigao 14 golova, a primio 13, dok je Rapid postigao 14 golova, a primio samo 6, što ukazuje na jaču defanzivu gostiju.

Forma i statistika

Calculated from the latest available results; sample size may be smaller than 5 matches.

Universitatea ClujW – W – L – W – W
RapidW – W – W – D

Trendi Golova i Klađenja

Očekivani golovi za domaći tim su 1.47, dok su za goste 1.07. Ovi brojevi sugerišu da bi moglo doći do manje od 2.5 postignutih golova tokom meča. Na osnovu poslednjih mečeva, postoji trend koji pokazuje da je 53.3% verovatnoće da će biti manje od 2.5 golova u ovom susretu.

Goals scored per match

Procenti se računaju iz dostupnih završenih utakmica i nisu garancija.

Universitatea Cluj2 Goals scored per match1 Goals conceded per match
Rapid1.25 Goals scored per match0 Goals conceded per match

Uporedba Pozicija u Ligi

Rapid je trenutno drugi na tabeli, dok je Universitatea Cluj peti, što ukazuje na razliku u pristupu i očekivanjima. Rapid je u poslednjih pet mečeva zabeležio odličan učinak, dok se Universitatea Cluj bori da se vrati u vrh tabele.

Tabela lige

Rapid#2 · 21 pts
Universitatea Cluj#5 · 15 pts
League Standings
PosTakmičenjePlWDLGDPts
1Dinamo Bucuresti107211623
2Rapid10631821
3Universitatea Craiova106221520
4Petrolul Ploiesti10613119
5Universitatea Cluj9504115
6Farul Constanta10352014
7Corvinul Hunedoara10343213
8CFR 1907 Cluj9414113
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe10343-313
10Uta Arad10334-112
11FCSB10334-412
12FC Botosani10253211
13Arges Pitesti10325-411
14Oţelul10244-410
15FC Voluntari10226-138
16Csikszereda10019-171

Analiza Sukoba

Sažetak međusobnih duela

10Meetings
7Universitatea Cluj
1Rapid
2Nerešeno
2.5Goals scored per match

Naša Predikcija

Na osnovu analize trenutne forme, statistike i istorije međusobnih susreta, očekujemo da će se meč završiti sa manje od 2.5 golova. Preporučujemo klađenje na

Prognoza UtakmiceManje od 2,5 golova
Verovatnoća prognoze53.3%MODERATE
Bodovi po utakmici

Domaćin2.4Gost2.5
Goals scored per match

Domaćin2Gost1.25
Očekivani golovi

Domaćin1.47Gost1.07

Napomena o Odgovornom Klađenju

Uvek se kockajte odgovorno. Postavite sebi granice i ne ulažite više nego što možete priuštiti da izgubite. Klađenje bi trebalo biti zabava, a ne izvor stresa ili finansijskih problema.

Detaljna Analiza Utakmice

Proverene statistike iz najnovijeg dostupnog uzorka od 5 utakmica.

Matches analyzed

Domaćin5Gost4
Bodovi po utakmici

Domaćin2.4Gost2.5
Clean-sheet rate

Domaćin40%Gost100%
BTTS rate

Domaćin60%Gost0%
Over 2.5 rate

Domaćin80%Gost0%

Post-Match Result

Prognoza Utakmice: Manje od 2,5 golova

Final score: 3–4. Result: INCORRECT.

Category: Liga I

Match Prediction
Glavna Prognoza
10 Oct 2026, 19:00 Liga I
Farul Constanta - Petrolul Ploiesti
60%
Verovatnoća prognoze
Farul Constanta vs Petrolul Ploiesti Prognoza Utakmice Više od 2,5 golova Pročitaj Analizu >

Sviđa vam se ova prognoza? Primajte buduće prognoze emailom.

Besplatna ažuriranja. Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
✦

Zašto ova prognoza

↗Match Form & TrendsFarul Constanta: 2.50 Bodovi po utakmici✓
⚽Goals scored per matchFarul Constanta: 2.25✓
⌁Sažetak međusobnih duela10 Matches analyzed✓
◉
Data Quality

Kvalitet analize

50%

MODERATE — Data Coverage

Match Form & TrendsPoređenje timovaSažetak međusobnih duelaSastavi
◎

Očekivani golovi

2.09Farul Constanta
3.51Ukupno
1.42Petrolul Ploiesti
◈

Verovatnoće tržišta

Pobeda domaćina53%
Nerešeno21%
Pobeda gosta26%
Više od 2,5 golova68%
Manje od 2,5 golova32%
BTTS Da66%
BTTS Ne34%
↔

Poređenje timova

Farul ConstantaMetrikaPetrolul Ploiesti
W W D WFormaL D L W W W
2.25Prosek postignutih golova1.67
1.25Prosek primljenih golova1.50
2.50Bodovi po utakmici1.67
◌

Dostupnost sastava

API-Football podaci
0Farul Constanta — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
0Petrolul Ploiesti — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
⌁

Sažetak međusobnih duela

8Pobede domaćina
1Nerešeno
1Pobede gosta
60%BTTS rate
50%Over 2.5 rate
◷

Događaji na utakmici

4Golovi3Prvo poluvreme1Drugo poluvreme3Kartoni0Penali
!

Dostupnost sastava

0Farul Constanta0Petrolul Ploiesti
✓

Pokrivenost podataka takmičenja

Sastavi OgraničenoPovrede i odsustva OgraničenoDogađaji na utakmici Ograničeno
✓

Kvalitet analize

Umeren
Match Form & Trends DostupnoPoređenje timova DostupnoSažetak međusobnih duela DostupnoSastavi Nije potvrđeno
Igraj Sada
🇷🇸Ekskluzivna Ponuda

Informativna prognoza bez garancije ishoda.

Najava utakmice

Odds Table
⚖
Tabela Kvota

Uporedi kvote

Model ComparisonMatch WinnerNajviša navedena kvota1.58Ažurirano07/10/2026 01:42
BetWinner
Domaćin1.55
Nerešeno4
Pogledaj ponudu ›
22Bet
Domaćin1.57
Nerešeno3.95
Pogledaj ponudu ›
WeltBet
Domaćin1.56
Nerešeno4.1
Pogledaj ponudu ›
IviBet
Domaćin1.58
Nerešeno4.05
Pogledaj ponudu ›
20Bet
Domaćin1.54
Nerešeno4.2
Pogledaj ponudu ›

Partnerski linkovi mogu nam doneti proviziju. Kladite se odgovorno.

Primajte dnevne ili nedeljne prognoze

Izaberite utakmice i primajte nove prognoze putem emaila. Farul Constanta vs Petrolul Ploiesti

Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
Sportsbook List
1

BetWinner Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
2

22Bet Kladionica

★★★★★
100% do €122
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Minimalni depozit od 1 EUR. Bonus vrijedi za prve korisnike. Oklade moraju biti položene unutar 7 dana.
3

Megapari Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se opći uvjeti.
4

20Bet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti i odredbe primjenjuju se. 18+. Samo novi igrači. Minimalni depozit potreban.
5

1xBet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Potpuni uvjeti i odredbe se primjenjuju. Minimalni depozit potreban za kvalifikaciju za bonus. Bonus se mora obrnuti prema uvjetima klađenja.
6

ReloadBet Kladionica

★★★★★
100% do €120
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti korištenja primjenjuju se. Minimalni depozit potreban za ostvarivanje bonusa. Isplate su podložne provjerama.
7

KikoBet Kladionica

★★★★★
100% do €500
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se puni uvjeti i odredbe
8

Betlabel Kladionica

★★★★★
100% do €100
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe, molimo pročitajte detaljne uvjete na službenoj stranici.
9

888Starz Kladionica

★★★★★
100% do €400
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Bonus vrijedi za nove korisnike. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
10

Mozzart Kladionica

★★★★★
100% do €400
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus. Bonusi su dostupni samo novim igračima.

Farul Constanta i Petrolul Ploiesti će se sastati u uzbudljivom meču 11. kola Lige I, koji se igra 10. oktobra 2026. godine na Centralnom stadionu Hagi akademije. Ova utakmica je značajna za oba tima, jer se bore za bolju poziciju na tabeli. Farul Constanta, trenutno na 6. mestu, ima ambiciju da se vrati u gornji deo tabele, dok je Petrolul Ploiesti na 4. mestu i pokušava da se učvrsti među vodećima.

Očekuje se da će meč privući pažnju navijača, s obzirom na istoriju rivaliteta između ovih ekipa. Farul je poznat po snažnoj ofanzivnoj igri, dok Petrolul pokušava da se osloniti na svoju čvrstu defanzivu. Između ova dva tima, prethodna duela su često bila uzbudljiva, a očekivano je da će i ovaj put biti neizvesno.

Informacije o utakmici

Farul Constanta Petrolul PloiestiLiga I

StatusZakazanoDatumOctober 10, 2026, 5:00 pmStadionCentral Stadium Hagi Academy

Trenutna Forma

Farul Constanta dolazi u ovaj meč sa mešovitim rezultatima, imajući tri pobede, pet remija i samo dva poraza u dosadašnjem delu sezone. Njihova sposobnost da stvore prilike je očigledna, ali su često imali problema sa konvertovanjem istih u golove. Sa prosekom od 1.4 postignutih golova po utakmici, očekuje se da će pokušati da iskoriste domaći teren kako bi ostvarili pobedu.

Petrolul Ploiesti, s druge strane, ima značajno bolju formu kao gost, sa tri pobede i jednim remijem u poslednjih pet mečeva. Njihova sposobnost da postignu golove je takođe prisutna, sa prosekom od 1.3 postignutih golova po utakmici. Njihov defanzivni blok će biti ključan u ovom meču, jer će se suočiti sa snažnim napadom Farula.

Head-to-Head Table

Tabela međusobnih duela

DatumTakmičenjeDomaćinScoreGost
15 Mar 2026Liga IFarul Constanta2 - 0Petrolul Ploiesti
25 Jan 2026Liga IPetrolul Ploiesti0 - 1Farul Constanta
01 Sep 2025Liga IFarul Constanta2 - 1Petrolul Ploiesti
28 Apr 2025Liga IPetrolul Ploiesti0 - 1Farul Constanta
03 Feb 2025Liga IFarul Constanta2 - 1Petrolul Ploiesti

Performanse Kod Kuće i Na Gostovanju

  • Farul Constanta: Na domaćem terenu, Farul je postigao 2.3 gola po utakmici, dok su primili 1.0. Sa 75% mečeva sa više od 2.5 golova, jasno je da su njihovi mečevi često dinamični.
  • Petrolul Ploiesti: Kao gost, Petrolul je postigao 1.4 gola po utakmici i primio 2.0. Njihova defanzivna strategija bi mogla biti testirana protiv napada Farula.

Forma i statistika

Calculated from the latest available results; sample size may be smaller than 6 matches.

Farul ConstantaW – W – D – W
Petrolul PloiestiL – D – L – W – W – W

Golovi i Kladenje Trendovi

Na osnovu trenutne forme i statistike, očekuje se da će u ovom meču biti više od 2.5 golova. Sa 68% verovatnoće za ovu opkladu, analize sugerišu da će oba tima postići golove. Farul je do sada pokazao dobar potencijal u napadu, dok Petrolul takođe ima sposobnost da se upusti u razmenu udaraca. Očekuje se dinamična utakmica sa brojnim prilikama za postizanje golova.

Goals scored per match

Procenti se računaju iz dostupnih završenih utakmica i nisu garancija.

Farul Constanta2.25 Goals scored per match1.25 Goals conceded per match
Petrolul Ploiesti1.67 Goals scored per match1.5 Goals conceded per match

Poređenje Pozicija u Ligi

Oba tima se nalaze u gornjem delu tabele, s Petrolulom na 4. mestu sa 19 bodova, dok je Farul na 6. mestu sa 14 bodova. Ova utakmica će biti ključna za obezbeđivanje pozicije u vrhu tabele, a pobeda bi mogla značiti i preuzimanje prednosti nad rivalima. Farul će pokušati da iskoristi domaći teren, dok Petrolul želi da dokaže da su sposobni da se takmiče sa najboljima.

Tabela lige

Petrolul Ploiesti#4 · 19 pts
Farul Constanta#6 · 14 pts
League Standings
PosTakmičenjePlWDLGDPts
1Dinamo Bucuresti107211623
2Rapid10631821
3Universitatea Craiova106221520
4Petrolul Ploiesti10613119
5Universitatea Cluj9504115
6Farul Constanta10352014
7Corvinul Hunedoara10343213
8CFR 1907 Cluj9414113
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe10343-313
10Uta Arad10334-112
11FCSB10334-412
12FC Botosani10253211
13Arges Pitesti10325-411
14Oţelul10244-410
15FC Voluntari10226-138
16Csikszereda10019-171

Analiza Glava u Glavu

Sažetak međusobnih duela

10Meetings
8Farul Constanta
1Petrolul Ploiesti
1Nerešeno
2.7Goals scored per match

Naša Prognoza

Uzimajući u obzir sve aspekte, očekujemo da će se meč završiti sa više od 2.5 postignutih golova. Na osnovu dosadašnjih performansi oba tima, kao i njihove sposobnosti za postizanje golova, prognoza za ovaj meč je:

Prognoza UtakmiceViše od 2,5 golova
Verovatnoća prognoze68%MODERATE
Bodovi po utakmici

Domaćin2.5Gost1.67
Goals scored per match

Domaćin2.25Gost1.67
Očekivani golovi

Domaćin2.09Gost1.42

Napomena o Odgovornom Klađenju

Uvek se kockajte odgovorno. Postavljanje granica i razumevanje rizika su ključni za pozitivno iskustvo klađenja. Uživajte u utakmici i ne zaboravite da se kladite sa merom.

Detaljna Analiza Utakmice

Proverene statistike iz najnovijeg dostupnog uzorka od 6 utakmica.

Matches analyzed

Domaćin4Gost6
Bodovi po utakmici

Domaćin2.5Gost1.67
Clean-sheet rate

Domaćin25%Gost0%
BTTS rate

Domaćin75%Gost67%
Over 2.5 rate

Domaćin75%Gost67%

Post-Match Result

Prognoza Utakmice: Više od 2,5 golova

Final score: 3–1. Result: CORRECT.

Category: Liga I

Match Prediction
Glavna Prognoza
10 Oct 2026, 19:00 Liga I
Arges Pitesti - CFR 1907 Cluj
55%
Verovatnoća prognoze
Arges Pitesti vs CFR 1907 Cluj Prognoza Utakmice BTTS: Da Pročitaj Analizu >

Sviđa vam se ova prognoza? Primajte buduće prognoze emailom.

Besplatna ažuriranja. Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
✦

Zašto ova prognoza

↗Match Form & TrendsCFR 1907 Cluj: 1.20 Bodovi po utakmici✓
⚽Goals scored per matchCFR 1907 Cluj: 1.60✓
⌁Sažetak međusobnih duela10 Matches analyzed✓
◉
Data Quality

Kvalitet analize

53%

MODERATE — Data Coverage

Match Form & TrendsPoređenje timovaSažetak međusobnih duelaSastavi
◎

Očekivani golovi

1.48Arges Pitesti
2.84Ukupno
1.36CFR 1907 Cluj
◈

Verovatnoće tržišta

Pobeda domaćina40%
Nerešeno25%
Pobeda gosta35%
Više od 2,5 golova54%
Manje od 2,5 golova46%
BTTS Da57%
BTTS Ne43%
↔

Poređenje timova

Arges PitestiMetrikaCFR 1907 Cluj
D W D L L DFormaL W W L L
0.67Prosek postignutih golova1.60
1.50Prosek primljenih golova2.20
1.00Bodovi po utakmici1.20
◌

Dostupnost sastava

API-Football podaci
0Arges Pitesti — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
0CFR 1907 Cluj — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
⌁

Sažetak međusobnih duela

2Pobede domaćina
2Nerešeno
6Pobede gosta
30%BTTS rate
40%Over 2.5 rate
◷

Događaji na utakmici

1Golovi0Prvo poluvreme1Drugo poluvreme3Kartoni0Penali
★

Ključni igrači

Arges Pitesti
CFR 1907 ClujS. Dražić5 Golovi · 1 asistencijeA. Cordea5 Golovi · 1 asistencijeM. Camora1 Golovi · 1 asistencije
!

Dostupnost sastava

0Arges Pitesti0CFR 1907 Cluj
✓

Pokrivenost podataka takmičenja

Sastavi OgraničenoPovrede i odsustva OgraničenoDogađaji na utakmici Ograničeno
✓

Kvalitet analize

Umeren
Match Form & Trends DostupnoPoređenje timova DostupnoSažetak međusobnih duela DostupnoSastavi Nije potvrđeno
Igraj Sada
🇷🇸Ekskluzivna Ponuda

Informativna prognoza bez garancije ishoda.

Najava utakmice

Odds Table
⚖
Tabela Kvota

Uporedi kvote

Model ComparisonMatch WinnerNajviša navedena kvota1.58Ažurirano07/10/2026 01:41
BetWinner
Domaćin1.55
Nerešeno4.1
Pogledaj ponudu ›
22Bet
Domaćin1.57
Nerešeno4.05
Pogledaj ponudu ›
WeltBet
Domaćin1.56
Nerešeno4.15
Pogledaj ponudu ›
IviBet
Domaćin1.54
Nerešeno4
Pogledaj ponudu ›
20Bet
Domaćin1.58
Nerešeno4.12
Pogledaj ponudu ›

Partnerski linkovi mogu nam doneti proviziju. Kladite se odgovorno.

Primajte dnevne ili nedeljne prognoze

Izaberite utakmice i primajte nove prognoze putem emaila. Arges Pitesti vs CFR 1907 Cluj

Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
Sportsbook List
1

BetWinner Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
2

22Bet Kladionica

★★★★★
100% do €122
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Minimalni depozit od 1 EUR. Bonus vrijedi za prve korisnike. Oklade moraju biti položene unutar 7 dana.
3

Megapari Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se opći uvjeti.
4

20Bet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti i odredbe primjenjuju se. 18+. Samo novi igrači. Minimalni depozit potreban.
5

1xBet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Potpuni uvjeti i odredbe se primjenjuju. Minimalni depozit potreban za kvalifikaciju za bonus. Bonus se mora obrnuti prema uvjetima klađenja.
6

ReloadBet Kladionica

★★★★★
100% do €120
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti korištenja primjenjuju se. Minimalni depozit potreban za ostvarivanje bonusa. Isplate su podložne provjerama.
7

KikoBet Kladionica

★★★★★
100% do €500
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se puni uvjeti i odredbe
8

Betlabel Kladionica

★★★★★
100% do €100
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe, molimo pročitajte detaljne uvjete na službenoj stranici.
9

888Starz Kladionica

★★★★★
100% do €400
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Bonus vrijedi za nove korisnike. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
10

Mozzart Kladionica

★★★★★
100% do €400
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus. Bonusi su dostupni samo novim igračima.

U subotu, 10. oktobra 2026. godine, na programu je meč između Arges Pitesti i CFR 1907 Cluj u okviru Liga I. Ovaj susret je deo redovne sezone i od vitalnog je značaja za obe ekipe, s obzirom na to da svaka od njih teži poboljšanju svoje pozicije na tabeli. Arges Pitesti, koji se trenutno nalazi u donjem delu tabele, traži priliku da osigura dragocene bodove na domaćem terenu, dok će CFR 1907 Cluj, kao jedan od lidera, pokušati da zadrži svoj status i borbu za vrh tabele.

Informacije o utakmici

Arges Pitesti CFR 1907 ClujLiga I

StatusZakazanoDatumOctober 10, 2026, 5:00 pm

Očekuje se da će meč privući pažnju, s obzirom na rivalstvo između ovih ekipa, koje su se već susrele više puta u prethodnim sezonama. Arges Pitesti će se osloniti na podršku domaće publike, dok će CFR 1907 Cluj pokušati da iskoristi svoje iskustvo i kvalitet na terenu kako bi došao do pobede.

Trenutni Ligaški Rezultati

Poslednji rezultati oba tima i njihova trenutna pozicija na tabeli igraju ključnu ulogu u ovom susretu. Arges Pitesti dolazi u ovaj meč sa 3 pobede iz poslednjih 10 mečeva, dok je CFR 1907 Cluj uspeo da osvoji 4 od 9 poslednjih mečeva.

Trenutna forma

Arges Pitesti je u poslednjih nekoliko mečeva pokazao oscilacije u formi. Na domaćem terenu, njihova poslednja utakmica protiv FC Botosani završila je izjednačenim rezultatom 1-1, dok su pre toga doživeli poraze od Rapid i Slatina. Sa samo 6 postignutih golova u 10 mečeva, njihova ofanzivna igra ostavlja mnogo prostora za poboljšanje.

Head-to-Head Table

Tabela međusobnih duela

DatumTakmičenjeDomaćinScoreGost
22 May 2026Liga ICFR 1907 Cluj1 - 1Arges Pitesti
17 Apr 2026Liga IArges Pitesti0 - 1CFR 1907 Cluj
29 Nov 2025Liga IArges Pitesti3 - 0CFR 1907 Cluj
27 Jul 2025Liga ICFR 1907 Cluj0 - 2Arges Pitesti
29 Oct 2024Cupa RomânieiArges Pitesti2 - 2CFR 1907 Cluj

Forma i statistika

Calculated from the latest available results; sample size may be smaller than 6 matches.

Arges PitestiD – W – D – L – L – D
CFR 1907 ClujL – W – W – L – L

S druge strane, CFR 1907 Cluj se nalazi u višem ritmu sa 15 postignutih golova u 9 mečeva. Njihova poslednja utakmica završila je pobedom od 3-1 protiv FC Botosani, što ukazuje na trenutnu efikasnost napada.

Učinak kod kuće i u gostima

Arges Pitesti, kao domaćin, beleži prosečno 0.67 golova po meču, dok gube 1.5 golova. Njihova igra kod kuće je bila izazovna s obzirom na to da su doživeli nekoliko poraza, a samo su 1 od 6 mečeva završili bez primljenog gola.
U međuvremenu, CFR 1907 Cluj ima bolju statistiku na gostovanjima, sa prosekom od 1.7 golova po meču, ali su im defanzivne slabosti dovele do 2.2 primljenih golova po meču. Njihova sposobnost da postignu gol u gostima će biti ključna u ovom okršaju.

Goals scored per match

Procenti se računaju iz dostupnih završenih utakmica i nisu garancija.

Arges Pitesti0.67 Goals scored per match1.5 Goals conceded per match
CFR 1907 Cluj1.6 Goals scored per match2.2 Goals conceded per match

Golovi i trendovi klađenja

Trendovi golova pokazuju da su oba tima imala problema sa postizanjem golova u važnim momentima. Arges Pitesti je u poslednjih 10 mečeva samo 3 puta postigao gol, dok je CFR 1907 Cluj u 80% svojih mečeva postigao gol. Očekivanja modela su da će Arges postići 1.48, a CFR 1.36 golova, što sugeriše da bi moglo doći do uzbudljive utakmice sa više od jednog postignutog gola.

Poređenje pozicija na tabeli

Na tabeli, Arges Pitesti se nalazi na 13. mestu dok je CFR 1907 Cluj na 8. mestu. Razlika u osvojenim bodovima je očigledna, a to će biti dodatna motivacija za Arges da se bori i pokaže bolje u ovom meču. Obe ekipe će se truditi da zadrže svoje šanse za bolju poziciju, a svaki osvojen bod može biti od presudnog značaja.

League Standings
PosTakmičenjePlWDLGDPts
1Dinamo Bucuresti107211623
2Rapid10631821
3Universitatea Craiova106221520
4Petrolul Ploiesti10613119
5Universitatea Cluj9504115
6Farul Constanta10352014
7Corvinul Hunedoara10343213
8CFR 1907 Cluj9414113
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe10343-313
10Uta Arad10334-112
11FCSB10334-412
12FC Botosani10253211
13Arges Pitesti10325-411
14Oţelul10244-410
15FC Voluntari10226-138
16Csikszereda10019-171

Tabela lige

CFR 1907 Cluj#8 · 13 pts
Arges Pitesti#13 · 11 pts

Analiza međusobnih duela

Sažetak međusobnih duela

10Meetings
2Arges Pitesti
6CFR 1907 Cluj
2Nerešeno
2.6Goals scored per match

Naša prognoza

Na osnovu analize trenutne forme, statistike i očekivanja za golove, verujemo da će se u ovom meču dogoditi više od jednog pogotka. Predviđamo da će i Arges i CFR 1907 Cluj postići gol, što se podržava procentom od 57.4% da će se to dogoditi.

Prognoza UtakmiceBTTS: Da
Verovatnoća prognoze57.4%MODERATE
Bodovi po utakmici

Domaćin1Gost1.2
Goals scored per match

Domaćin0.67Gost1.6
Očekivani golovi

Domaćin1.48Gost1.36

Napomena o odgovornom klađenju

Uvek igrajte odgovorno i budite svesni rizika povezanih sa klađenjem. Postavite granice i ne trošite više nego što možete priuštiti da izgubite. Ako imate problema sa kockanjem, potražite pomoć.

Detaljna Analiza Utakmice

Proverene statistike iz najnovijeg dostupnog uzorka od 6 utakmica.

Matches analyzed

Domaćin6Gost5
Bodovi po utakmici

Domaćin1Gost1.2
Clean-sheet rate

Domaćin17%Gost0%
BTTS rate

Domaćin50%Gost80%
Over 2.5 rate

Domaćin33%Gost100%

Post-Match Result

Prognoza Utakmice: BTTS: Da

Final score: 0–1. Result: INCORRECT.

Category: Liga I

Match Prediction
Glavna Prognoza
10 Oct 2026, 19:00 Liga I
FC Botosani - Uta Arad
48%
Verovatnoća prognoze
FC Botosani vs Uta Arad Prognoza Utakmice Pobeda domaćina Pročitaj Analizu >

Sviđa vam se ova prognoza? Primajte buduće prognoze emailom.

Besplatna ažuriranja. Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
✦

Zašto ova prognoza

↗Match Form & TrendsFC Botosani: 1.75 Bodovi po utakmici✓
⚽Goals scored per matchUta Arad: 1.80✓
⚽SastaviDostupno✓
⌁Sažetak međusobnih duela10 Matches analyzed✓
◉
Data Quality

Kvalitet analize

47%

MODERATE — Data Coverage

Match Form & TrendsPoređenje timovaSažetak međusobnih duelaSastavi
◎

Očekivani golovi

1.77FC Botosani
2.86Ukupno
1.09Uta Arad
◈

Verovatnoće tržišta

Pobeda domaćina53%
Nerešeno23%
Pobeda gosta23%
Više od 2,5 golova55%
Manje od 2,5 golova46%
BTTS Da55%
BTTS Ne45%
↔

Poređenje timova

FC BotosaniMetrikaUta Arad
W L W DFormaL W W L L
1.50Prosek postignutih golova1.80
0.25Prosek primljenih golova1.60
1.75Bodovi po utakmici1.20
◌

Dostupnost sastava

API-Football podaci
0FC Botosani — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
0Uta Arad — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
⌁

Sažetak međusobnih duela

3Pobede domaćina
2Nerešeno
5Pobede gosta
50%BTTS rate
50%Over 2.5 rate
⚽

Potvrđeni sastavi

Početnih 11 i formacija

FC BotosaniFormacija · 4-3-3
99G. Anestis2B. Bayeye23D. Diaw4A. Miron73N. Ilaș21Lucas de Vega67E. Papa26H. Ongenda11Z. Mitrov41A. Dumiter7S. Mailat
Uta AradFormacija · 4-2-3-1
1Márcio Rosa14S. Gueulette4A. Benga22R. Bădescu3S. Alomeroviс6A. Ivanov5S. Mino11H. Abdallah8A. Roman20Denis Taroi9M. Coman
◷

Događaji na utakmici

2Golovi2Prvo poluvreme0Drugo poluvreme6Kartoni1Penali
★

Ključni igrači

FC BotosaniA. Dumiter6 Golovi · 0 asistencijeS. Mailat3 Golovi · 2 asistencijeZ. Mitrov2 Golovi · 3 asistencije
Uta Arad
!

Dostupnost sastava

0FC Botosani0Uta Arad
✓

Pokrivenost podataka takmičenja

Sastavi OgraničenoPovrede i odsustva OgraničenoDogađaji na utakmici Ograničeno
✓

Kvalitet analize

Umeren
Match Form & Trends DostupnoPoređenje timova DostupnoSažetak međusobnih duela DostupnoSastavi Dostupno
Igraj Sada
🇷🇸Ekskluzivna Ponuda

Informativna prognoza bez garancije ishoda.

Najava utakmice

Odds Table
⚖
Tabela Kvota

Uporedi kvote

Model ComparisonMatch WinnerNajviša navedena kvota1.58Ažurirano07/10/2026 01:40
BetWinner
Domaćin1.55
Nerešeno4
Pogledaj ponudu ›
22Bet
Domaćin1.57
Nerešeno3.95
Pogledaj ponudu ›
WeltBet
Domaćin1.54
Nerešeno4.1
Pogledaj ponudu ›
IviBet
Domaćin1.56
Nerešeno4.05
Pogledaj ponudu ›
20Bet
Domaćin1.58
Nerešeno4
Pogledaj ponudu ›

Partnerski linkovi mogu nam doneti proviziju. Kladite se odgovorno.

Primajte dnevne ili nedeljne prognoze

Izaberite utakmice i primajte nove prognoze putem emaila. FC Botosani vs Uta Arad

Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
Sportsbook List
1

BetWinner Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
2

22Bet Kladionica

★★★★★
100% do €122
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Minimalni depozit od 1 EUR. Bonus vrijedi za prve korisnike. Oklade moraju biti položene unutar 7 dana.
3

Megapari Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se opći uvjeti.
4

20Bet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti i odredbe primjenjuju se. 18+. Samo novi igrači. Minimalni depozit potreban.
5

1xBet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Potpuni uvjeti i odredbe se primjenjuju. Minimalni depozit potreban za kvalifikaciju za bonus. Bonus se mora obrnuti prema uvjetima klađenja.
6

ReloadBet Kladionica

★★★★★
100% do €120
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti korištenja primjenjuju se. Minimalni depozit potreban za ostvarivanje bonusa. Isplate su podložne provjerama.
7

KikoBet Kladionica

★★★★★
100% do €500
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se puni uvjeti i odredbe
8

Betlabel Kladionica

★★★★★
100% do €100
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe, molimo pročitajte detaljne uvjete na službenoj stranici.
9

888Starz Kladionica

★★★★★
100% do €400
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Bonus vrijedi za nove korisnike. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
10

Mozzart Kladionica

★★★★★
100% do €400
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus. Bonusi su dostupni samo novim igračima.

Utakmica između FC Botosani i Uta Arad predstavlja važan deo trenutne sezone Liga I. Ova utakmica, koja se igra na Stadionul Municipal, zakazana je za 10. oktobar 2026. godine. Obe ekipe traže vitalne bodove na tabeli, a domaći tim, FC Botosani, ima priliku da se poboljša nakon nekoliko teških mečeva. S obzirom na trenutnu formu, domaći tim će sigurno težiti da iskoristi prednost domaćeg terena.

FC Botosani, iako se nalazi u donjem delu tabele, pokazao je znake poboljšanja u poslednjim utakmicama. Kroz dosadašnje sezone, domaći tim je imao svoje uspone i padove, a sada je pred njima prilika da preokrenu situaciju i dovedu se na bolju poziciju. Uta Arad, s druge strane, dolazi sa stabilnijom formom, ali će im biti teško na gostovanju. Osvojeni bodovi u ovoj utakmici mogli bi značajno uticati na obe ekipe.

Informacije o utakmici

FC Botosani Uta AradLiga I

StatusZakazanoDatumOctober 10, 2026, 5:00 pmStadionStadionul Municipal

Trenutna ligaška pozicija

U ovom trenutku, FC Botosani se nalazi na 12. mestu sa 11 osvojenih bodova, dok je Uta Arad na 10. mestu sa 12 bodova. Ova situacija dodaje dodatni pritisak na domaći tim da pobedi kako bi se izjednačio sa svojim rivalom i pobegao iz opasne zone. Obe ekipe imaju slične statistike, ali se očekuje da će domaći tim iskoristiti prednost domaćeg terena.

Trenutna forma

FC Botosani je u poslednjih pet mečeva zabeležio 2 pobede, 2 remija, i 1 poraz. Njihovi poslednji rezultati uključuju impresivnu pobedu protiv Sepsi OSK, gde su slavili 5:0. S obzirom na to, domaći tim će ući u ovu utakmicu sa samopouzdanjem i željom da ponove takav rezultat.

Uta Arad, s druge strane, ima 2 pobede, 2 remija, i 1 poraz u poslednjih pet mečeva. Njihova najnovija pobeda došla je protiv Sepsi OSK sa rezultatom 1:0, što im je dalo dodatnu motivaciju pre ovog susreta.

Head-to-Head Table

Tabela međusobnih duela

DatumTakmičenjeDomaćinScoreGost
11 Apr 2026Liga IUta Arad3 - 1FC Botosani
15 Feb 2026Liga IUta Arad2 - 1FC Botosani
06 Oct 2025Liga IFC Botosani2 - 1Uta Arad
05 Apr 2025Liga IUta Arad1 - 0FC Botosani
23 Dec 2024Liga IUta Arad2 - 0FC Botosani

Forma i statistika

Calculated from the latest available results; sample size may be smaller than 5 matches.

FC BotosaniW – L – W – D
Uta AradL – W – W – L – L

Performanse kod kuće i u gostima

FC Botosani je na domaćem terenu zabeležio 2 pobede, 2 remija i 1 poraz, sa prosekom od 1.5 postignutih golova po utakmici. Njihova odbrana je bila čvrsta, dozvoljavajući samo 0.25 golova po utakmici kod kuće.

Uta Arad je na gostovanjima zabeležio 2 pobede, 1 remi i 2 poraza, sa prosekom od 1.2 postignutih golova. Njihova odbrana je bila ranjivija, primajući 2.4 gola po utakmici. Ova statistika ukazuje na to da FC Botosani ima prednost u defanzivnoj igri, što bi moglo biti ključno u ovom susretu.

Goals scored per match

Procenti se računaju iz dostupnih završenih utakmica i nisu garancija.

FC Botosani1.5 Goals scored per match0.25 Goals conceded per match
Uta Arad1.8 Goals scored per match1.6 Goals conceded per match

Trendovi u golovima i klađenju

Očekuje se da će utakmica biti uzbudljiva sa mogućim brojnim golovima. Model predviđa da će FC Botosani postići 1.77, dok se očekuje da će Uta Arad postići 1.09 gola. Ovo ukazuje na to da je verovatno da će FC Botosani iskoristiti svoje šanse i postići više golova u ovoj utakmici.

Što se tiče klađenja, tržišni trendovi pokazuju da je 54.5% šanse da će biti postignuto više od 2.5 golova, dok je 55% verovatnoće da će obe ekipe postići gol. Ovi podaci su važni za kladioničare koji žele da iskoriste ovu utakmicu.

Tabela lige

Uta Arad#10 · 12 pts
FC Botosani#12 · 11 pts
League Standings
PosTakmičenjePlWDLGDPts
1Dinamo Bucuresti107211623
2Rapid10631821
3Universitatea Craiova106221520
4Petrolul Ploiesti10613119
5Universitatea Cluj9504115
6Farul Constanta10352014
7Corvinul Hunedoara10343213
8CFR 1907 Cluj9414113
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe10343-313
10Uta Arad10334-112
11FCSB10334-412
12FC Botosani10253211
13Arges Pitesti10325-411
14Oţelul10244-410
15FC Voluntari10226-138
16Csikszereda10019-171

Poređenje pozicija u ligi

Sažetak međusobnih duela

10Meetings
3FC Botosani
5Uta Arad
2Nerešeno
2.5Goals scored per match

Analiza međusobnih susreta

U poslednjih deset međusobnih susreta, FC Botosani je zabeležio 3 pobede, dok je Uta Arad slavio 5 puta, a 2 meča su završena remijem. Ova statistika ukazuje na to da Uta Arad ima prednost kada se sastanu, ali domaći teren može značiti razliku u ovom meču.

Poslednji susret između ovih ekipa završio je rezultatom 2:2, što je dodatno pokazalo da su oba tima sposobna da postignu golove. Ova istorija i trenutni obrasci daju dodatnu težinu predviđanju ovoga meča.

Naša predikcija

Na osnovu svih dostupnih informacija i analiza, naš savet je da se kladite na .

Prognoza UtakmicePobeda domaćina
Verovatnoća prognoze53.4%MODERATE
Bodovi po utakmici

Domaćin1.75Gost1.2
Goals scored per match

Domaćin1.5Gost1.8
Očekivani golovi

Domaćin1.77Gost1.09

Napomena o odgovornom klađenju

Klađenje može biti uzbudljivo, ali je važno pristupiti mu odgovorno. Uvek se kladite samo na novac koji možete priuštiti da izgubite. Ako primetite da klađenje postaje problem, potražite pomoć i podršku. Uživajte u utakmici!

Detaljna Analiza Utakmice

Proverene statistike iz najnovijeg dostupnog uzorka od 5 utakmica.

Matches analyzed

Domaćin4Gost5
Bodovi po utakmici

Domaćin1.75Gost1.2
Clean-sheet rate

Domaćin75%Gost20%
BTTS rate

Domaćin0%Gost60%
Over 2.5 rate

Domaćin25%Gost80%

Post-Match Result

Prognoza Utakmice: Pobeda domaćina

Final score: 2–0. Result: CORRECT.

Category: Liga I

Match Prediction
Glavna Prognoza
10 Oct 2026, 19:00 Liga I
FCSB - Oţelul
59%
Verovatnoća prognoze
FCSB vs Oţelul Prognoza Utakmice Više od 2,5 golova Pročitaj Analizu >

Sviđa vam se ova prognoza? Primajte buduće prognoze emailom.

Besplatna ažuriranja. Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
✦

Zašto ova prognoza

↗Match Form & TrendsFCSB: 1.25 Bodovi po utakmici✓
⚽Goals scored per matchFCSB: 2.00✓
⌁Sažetak međusobnih duela10 Matches analyzed✓
◉
Data Quality

Kvalitet analize

43%

MODERATE — Data Coverage

Match Form & TrendsPoređenje timovaSažetak međusobnih duelaSastavi
◎

Očekivani golovi

2.23FCSB
3.48Ukupno
1.25Oţelul
◈

Verovatnoće tržišta

Pobeda domaćina60%
Nerešeno20%
Pobeda gosta21%
Više od 2,5 golova67%
Manje od 2,5 golova33%
BTTS Da64%
BTTS Ne36%
↔

Poređenje timova

FCSBMetrikaOţelul
D L W DFormaL D L L
2.00Prosek postignutih golova0.75
2.25Prosek primljenih golova2.75
1.25Bodovi po utakmici0.25
◌

Dostupnost sastava

API-Football podaci
0FCSB — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
0Oţelul — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
⌁

Sažetak međusobnih duela

6Pobede domaćina
2Nerešeno
2Pobede gosta
30%BTTS rate
30%Over 2.5 rate
◷

Događaji na utakmici

1Golovi0Prvo poluvreme1Drugo poluvreme6Kartoni0Penali
★

Ključni igrači

FCSBD. Bîrligea3 Golovi · 0 asistencijeD. Miculescu1 Golovi · 1 asistencijeJ. Dawa1 Golovi · 0 asistencije
OţelulPatrick4 Golovi · 0 asistencijePedro Nuno1 Golovi · 6 asistencijeJoão Lameira2 Golovi · 0 asistencije
!

Dostupnost sastava

0FCSB0Oţelul
✓

Pokrivenost podataka takmičenja

Sastavi OgraničenoPovrede i odsustva OgraničenoDogađaji na utakmici Ograničeno
✓

Kvalitet analize

Umeren
Match Form & Trends DostupnoPoređenje timova DostupnoSažetak međusobnih duela DostupnoSastavi Nije potvrđeno
Igraj Sada
🇷🇸Ekskluzivna Ponuda

Informativna prognoza bez garancije ishoda.

Najava utakmice

Odds Table
⚖
Tabela Kvota

Uporedi kvote

Model ComparisonMatch WinnerNajviša navedena kvota1.57Ažurirano07/10/2026 01:40
BetWinner
Domaćin1.55
Nerešeno4
Pogledaj ponudu ›
22Bet
Domaćin1.57
Nerešeno3.95
Pogledaj ponudu ›
WeltBet
Domaćin1.53
Nerešeno4.1
Pogledaj ponudu ›
IviBet
Domaćin1.56
Nerešeno4.05
Pogledaj ponudu ›
20Bet
Domaćin1.54
Nerešeno4
Pogledaj ponudu ›

Partnerski linkovi mogu nam doneti proviziju. Kladite se odgovorno.

Primajte dnevne ili nedeljne prognoze

Izaberite utakmice i primajte nove prognoze putem emaila. FCSB vs Oţelul

Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
Sportsbook List
1

BetWinner Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
2

22Bet Kladionica

★★★★★
100% do €122
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Minimalni depozit od 1 EUR. Bonus vrijedi za prve korisnike. Oklade moraju biti položene unutar 7 dana.
3

Megapari Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se opći uvjeti.
4

20Bet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti i odredbe primjenjuju se. 18+. Samo novi igrači. Minimalni depozit potreban.
5

1xBet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Potpuni uvjeti i odredbe se primjenjuju. Minimalni depozit potreban za kvalifikaciju za bonus. Bonus se mora obrnuti prema uvjetima klađenja.
6

ReloadBet Kladionica

★★★★★
100% do €120
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti korištenja primjenjuju se. Minimalni depozit potreban za ostvarivanje bonusa. Isplate su podložne provjerama.
7

KikoBet Kladionica

★★★★★
100% do €500
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se puni uvjeti i odredbe
8

Betlabel Kladionica

★★★★★
100% do €100
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe, molimo pročitajte detaljne uvjete na službenoj stranici.
9

888Starz Kladionica

★★★★★
100% do €400
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Bonus vrijedi za nove korisnike. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
10

Mozzart Kladionica

★★★★★
100% do €400
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus. Bonusi su dostupni samo novim igračima.

U okviru 11. kola Lige I, FCSB će ugostiti Oţelul 10. oktobra 2026. godine na stadionu Arena Naționala u Bukureštu. Ovaj meč predstavlja ključnu priliku za oba tima da poboljšaju svoju poziciju na tabeli i osvoje dragocene bodove. FCSB, sa ambicijama da se vrati u vrh, traži pobedu protiv ekipe Oţelul koja se bori za opstanak u ligi.

Očekuje se da će meč privući veliku pažnju navijača, s obzirom na istoriju rivalstva između ovih timova. FCSB je poznat po svojoj napadačkoj igri i domaćem terenu, dok Oţelul nastoji da se dokaže kao konkurentan tim uprkos teškoj situaciji na tabeli.

Informacije o utakmici

FCSB OţelulLiga I

StatusZakazanoDatumOctober 10, 2026, 5:00 pmStadionArena Nationala

Trenutni ligaški položaj

FCSB trenutno zauzima 11. mesto na tabeli sa 12 bodova, dok se Oţelul nalazi na 14. mestu sa 10 bodova. Obe ekipe traže važne bodove kako bi pobegle iz donjeg dela tabele i obezbedile sigurniju poziciju pred završnicu sezone.

Trenutna forma

FCSB je u poslednjih nekoliko mečeva pokazao mešovitu formu, sa tri pobede, tri remija i četiri poraza u poslednjih deset utakmica. Njihova nedavna forma uključuje značajne poraze, ali i impresivne nastupe protiv jačih timova. Očekuje se da će u ovom meču nastaviti da jačaju svoju ofanzivu.

S druge strane, Oţelul se suočava sa problemima u formi, sa samo dva ostvarena trijumfa u poslednjih deset mečeva, uz nekoliko teških poraza. Njihova odbrana je bila pod pritiskom, a napad nije uspeo da iskoristi prilike koje su im se pružile.

Head-to-Head Table

Tabela međusobnih duela

DatumTakmičenjeDomaćinScoreGost
11 Apr 2026Liga IFCSB4 - 0Oţelul
08 Feb 2026Liga IOţelul1 - 4FCSB
28 Sep 2025Liga IFCSB1 - 0Oţelul
02 Dec 2024Liga IOţelul1 - 4FCSB
26 Jul 2024Liga IFCSB0 - 2Oţelul

Performanse kod kuće i u gostima

FCSB je na domaćem terenu ostvario prosečno 2 gola po meču, dok je Oţelul postigao samo 1 gol po meču u gostima. Domaći tim će se osloniti na podršku svojih navijača kako bi postigao pozitivne rezultate i ispravio nedavne greške.

Forma i statistika

Calculated from the latest available results; sample size may be smaller than 4 matches.

FCSBD – L – W – D
OţelulL – D – L – L

Ciljevi i trendovi klađenja

Na osnovu trenutne forme i statistike, model predviđa više od 2.5 golova na ovom meču. FCSB je poznat po svojoj ofanzivnoj igri, dok Oţelul ima problema u odbrani, što stvara mogućnost za visoki broj golova. Takođe, očekuje se da obe ekipe daju gol, s obzirom na to da je FCSB često u situacijama gde primaju golove, a Oţelul ima potencijal da iskoristi slabosti protivnika.

Goals scored per match

Procenti se računaju iz dostupnih završenih utakmica i nisu garancija.

FCSB2 Goals scored per match2.25 Goals conceded per match
Oţelul0.75 Goals scored per match2.75 Goals conceded per match

Poređenje pozicija u ligi

FCSB i Oţelul su u različitim fazama sezone. FCSB se bori za povratak u gornji deo tabele, dok Oţelul pokušava da izbegne ispadanje. Ova utakmica je presudna za oba tima, jer će pobeda doneti ne samo bodove, već i potrebnu samopouzdanje za nastavak sezone.

Tabela lige

FCSB#11 · 12 pts
Oţelul#14 · 10 pts
League Standings
PosTakmičenjePlWDLGDPts
1Dinamo Bucuresti107211623
2Rapid10631821
3Universitatea Craiova106221520
4Petrolul Ploiesti10613119
5Universitatea Cluj9504115
6Farul Constanta10352014
7Corvinul Hunedoara10343213
8CFR 1907 Cluj9414113
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe10343-313
10Uta Arad10334-112
11FCSB10334-412
12FC Botosani10253211
13Arges Pitesti10325-411
14Oţelul10244-410
15FC Voluntari10226-138
16Csikszereda10019-171

Analiza međusobnih susreta

Sažetak međusobnih duela

10Meetings
6FCSB
2Oţelul
2Nerešeno
2.4Goals scored per match

Naša predikcija

Na osnovu analize trenutne forme, statistike i međusobnih susreta, očekujemo da će meč završiti sa više od 2.5 golova. Oba tima imaju motivaciju za postizanje rezultata, i verujemo da će se otvoriti prilike za golove.

Prognoza UtakmiceViše od 2,5 golova
Verovatnoća prognoze67.4%MODERATE
Bodovi po utakmici

Domaćin1.25Gost0.25
Goals scored per match

Domaćin2Gost0.75
Očekivani golovi

Domaćin2.23Gost1.25

Napomena o odgovornom klađenju

Uvek se kockajte odgovorno i postavite granice za svoje klađenje. Ne zaboravite da klađenje može doneti rizik i da su svi iznosi koje uložite na kocki novac koji možete izgubiti.

Detaljna Analiza Utakmice

Proverene statistike iz najnovijeg dostupnog uzorka od 4 utakmica.

Matches analyzed

Domaćin4Gost4
Bodovi po utakmici

Domaćin1.25Gost0.25
Clean-sheet rate

Domaćin0%Gost0%
BTTS rate

Domaćin100%Gost50%
Over 2.5 rate

Domaćin100%Gost75%

Post-Match Result

Prognoza Utakmice: Više od 2,5 golova

Final score: 1–0. Result: INCORRECT.

Category: Liga I

Match Prediction
Glavna Prognoza
9 Oct 2026, 20:00 Liga I
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - Dinamo Bucuresti
51%
Verovatnoća prognoze
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe vs Dinamo Bucuresti Prognoza Utakmice BTTS: Da Pročitaj Analizu >

Sviđa vam se ova prognoza? Primajte buduće prognoze emailom.

Besplatna ažuriranja. Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
✦

Zašto ova prognoza

↗Match Form & TrendsDinamo Bucuresti: 2.20 Bodovi po utakmici✓
⚽Goals scored per matchDinamo Bucuresti: 2.00✓
⚽SastaviDostupno✓
⌁Sažetak međusobnih duela10 Matches analyzed✓
◉
Data Quality

Kvalitet analize

50%

MODERATE — Data Coverage

Match Form & TrendsPoređenje timovaSažetak međusobnih duelaSastavi
◎

Očekivani golovi

1.22Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2.65Ukupno
1.43Dinamo Bucuresti
◈

Verovatnoće tržišta

Pobeda domaćina32%
Nerešeno26%
Pobeda gosta42%
Više od 2,5 golova49%
Manje od 2,5 golova51%
BTTS Da54%
BTTS Ne46%
↔

Poređenje timova

Sepsi OSK Sfantu GheorgheMetrikaDinamo Bucuresti
D W L D DFormaW W D W D
1.20Prosek postignutih golova2.00
1.20Prosek primljenih golova0.80
1.20Bodovi po utakmici2.20
◌

Dostupnost sastava

API-Football podaci
0Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
0Dinamo Bucuresti — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
⌁

Sažetak međusobnih duela

6Pobede domaćina
4Nerešeno
0Pobede gosta
60%BTTS rate
50%Over 2.5 rate
⚽

Potvrđeni sastavi

Početnih 11 i formacija

Sepsi OSK Sfantu GheorgheFormacija · 4-3-3
91D. Lazar2Cascardo82D. Vîrtej31L. Rose3Fábio Vianna28V. Daguin6N. Păun7R. Silaghi17D. Andrei14M. Mawa23Hunor Batzula
Dinamo BucurestiFormacija · 4-4-2
36A. Bellaarouch20D. Irimia44Martín Pascual15N. Stoioanov31R. Opruț77D. Armstrong29Alberto Soro90A. Mărginean10C. Cîrjan97D. Zandbergen9M. Karamoko
◷

Događaji na utakmici

2Golovi2Prvo poluvreme0Drugo poluvreme4Kartoni0Penali
★

Ključni igrači

Sepsi OSK Sfantu GheorgheNacho Heras1 Golovi · 1 asistencijeB. Oteliță1 Golovi · 1 asistencijeB. Cmiljanić1 Golovi · 0 asistencije
Dinamo BucurestiD. Armstrong4 Golovi · 8 asistencijeMartín Pascual4 Golovi · 0 asistencijeAlberto Soro3 Golovi · 2 asistencije
!

Dostupnost sastava

0Sepsi OSK Sfantu Gheorghe0Dinamo Bucuresti
✓

Pokrivenost podataka takmičenja

Sastavi OgraničenoPovrede i odsustva OgraničenoDogađaji na utakmici Ograničeno
✓

Kvalitet analize

Umeren
Match Form & Trends DostupnoPoređenje timova DostupnoSažetak međusobnih duela DostupnoSastavi Dostupno
Igraj Sada
🇷🇸Ekskluzivna Ponuda

Informativna prognoza bez garancije ishoda.

Najava utakmice

Odds Table
⚖
Tabela Kvota

Uporedi kvote

Model ComparisonMatch WinnerNajviša navedena kvota1.60Ažurirano07/10/2026 01:38
BetWinner
Domaćin1.55
Nerešeno4
Pogledaj ponudu ›
22Bet
Domaćin1.57
Nerešeno3.95
Pogledaj ponudu ›
WeltBet
Domaćin1.6
Nerešeno4.1
Pogledaj ponudu ›
IviBet
Domaćin1.58
Nerešeno4.05
Pogledaj ponudu ›
20Bet
Domaćin1.59
Nerešeno4
Pogledaj ponudu ›

Partnerski linkovi mogu nam doneti proviziju. Kladite se odgovorno.

Primajte dnevne ili nedeljne prognoze

Izaberite utakmice i primajte nove prognoze putem emaila. Sepsi OSK Sfantu Gheorghe vs Dinamo Bucuresti

Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
Sportsbook List
1

BetWinner Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
2

22Bet Kladionica

★★★★★
100% do €122
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Minimalni depozit od 1 EUR. Bonus vrijedi za prve korisnike. Oklade moraju biti položene unutar 7 dana.
3

Megapari Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se opći uvjeti.
4

20Bet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti i odredbe primjenjuju se. 18+. Samo novi igrači. Minimalni depozit potreban.
5

1xBet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Potpuni uvjeti i odredbe se primjenjuju. Minimalni depozit potreban za kvalifikaciju za bonus. Bonus se mora obrnuti prema uvjetima klađenja.
6

ReloadBet Kladionica

★★★★★
100% do €120
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti korištenja primjenjuju se. Minimalni depozit potreban za ostvarivanje bonusa. Isplate su podložne provjerama.
7

KikoBet Kladionica

★★★★★
100% do €500
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se puni uvjeti i odredbe
8

Betlabel Kladionica

★★★★★
100% do €100
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe, molimo pročitajte detaljne uvjete na službenoj stranici.
9

888Starz Kladionica

★★★★★
100% do €400
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Bonus vrijedi za nove korisnike. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
10

Mozzart Kladionica

★★★★★
100% do €400
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus. Bonusi su dostupni samo novim igračima.

U okviru 11. kola Lige I, 9. oktobra 2026. godine, na Stadionu Municipal u Sfântu Gheorgheu, sastaće se domaći tim Sepsi OSK Sfantu Gheorghe i gostujući Dinamo Bucuresti. Ovaj meč je izuzetno važan za obe ekipe, s obzirom na to da se bore za bolju poziciju na tabeli. Dinamo Bucuresti trenutno drži prvu poziciju sa 23 boda, dok Sepsi OSK zauzima deveto mesto sa 13 bodova.

Sepsi OSK je poznat po tome da se na svom terenu bori sa velikim protivnicima, dok Dinamo, kao jedan od najuspešnijih timova u istoriji rumunskog fudbala, dolazi kao favorit. Očekivanja su velika, a navijači se nadaju uzbudljivom susretu sa mnogo golova.

Informacije o utakmici

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Dinamo BucurestiLiga I

StatusZakazanoDatumOctober 9, 2026, 6:00 pmStadionStadionul Municipal

Trenutni plasman u ligi

Dinamo Bucuresti se trenutno nalazi na vrhu tabele, sa impresivnim učinak od 7 pobeda, 2 remija i samo jednim porazom. Njihov napad je zaista efikasan, postigli su 23 gola, dok su primili samo 7, što im daje odličnu gol-razliku od +16. S druge strane, Sepsi OSK je na devetom mestu, sa 3 pobede, 4 remija i 3 poraza. Njihov učinak nije najsvetliji, sa 7 postignutih i 10 primljenih golova.

Trenutna forma

Sepsi OSK se u poslednjih nekoliko utakmica borio za formu. U poslednjih 5 mečeva ostvarili su samo jednu pobedu, dok su zabeležili 3 remija i jedan poraz. Njihova nedavna utakmica završena je remijem 1:1 protiv Glorie Bistrița, što pokazuje da su sposobni za dobar rezultat, ali im nedostaje doslednost.

Dinamo Bucuresti, s druge strane, pokazuje sjajnu formu sa 4 pobede i jednim remijem u poslednjih 5 mečeva. Njihova poslednja utakmica bila je pobeda od 4:0 protiv Farul Constanta, što ih dodatno motiviše pred ovaj važan susret.

Head-to-Head Table

Tabela međusobnih duela

DatumTakmičenjeDomaćinScoreGost
30 Nov 2024Liga IDinamo Bucuresti1 - 1Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
27 Jul 2024Liga ISepsi OSK Sfantu Gheorghe1 - 1Dinamo Bucuresti
04 Dec 2023Liga ISepsi OSK Sfantu Gheorghe2 - 1Dinamo Bucuresti
31 Jul 2023Liga IDinamo Bucuresti0 - 3Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
08 Nov 2022Cupa RomânieiDinamo Bucuresti2 - 3Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Performanse kod kuće i u gostima

Sepsi OSK na domaćem terenu igra solidno, sa prosečnim rezultatom od 1.3 postignutih golova i 0.5 primljenih po meču, dok su u gostima postigli samo 0.3 gola po utakmici, što ukazuje na njihovu slabiju igru van doma. Sa druge strane, Dinamo je na gostovanju izvanredan, sa prosekom od 1.2 postignutih golova i 0.8 primljenih po meču, što ih čini teškim protivnikom bez obzira na to gde igraju.

Forma i statistika

Calculated from the latest available results; sample size may be smaller than 5 matches.

Sepsi OSK Sfantu GheorgheD – W – L – D – D
Dinamo BucurestiW – W – D – W – D

Trendi u postizanju i klađenju

Prema analizi, postoji značajan trend u postizanju golova za oba tima. Sepsi OSK je u 80% svojih poslednjih 5 mečeva postigao gol, dok je Dinamo u istom periodu postigao gol u svih 5 utakmica. Očekuje se da će i u ovom meču oba tima imati šanse za postizanje golova, posebno s obzirom na njihovu trenutnu formu i stil igre.

Goals scored per match

Procenti se računaju iz dostupnih završenih utakmica i nisu garancija.

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe1.2 Goals scored per match1.2 Goals conceded per match
Dinamo Bucuresti2 Goals scored per match0.8 Goals conceded per match

Uporedna analiza pozicija u ligi

U poređenju sa Dinamom, Sepsi OSK ima problema sa defanzivom, dok Dinamo ima jedan od najboljih defanzivnih rekorda u ligi. Dinamo je u poslednjih 5 mečeva primio samo 2 gola, što ih čini izuzetno teškim protivnikom za svaku ekipu u ligi.

Tabela lige

Dinamo Bucuresti#1 · 23 pts
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe#9 · 13 pts
League Standings
PosTakmičenjePlWDLGDPts
1Dinamo Bucuresti107211623
2Rapid10631821
3Universitatea Craiova106221520
4Petrolul Ploiesti10613119
5Universitatea Cluj9504115
6Farul Constanta10352014
7Corvinul Hunedoara10343213
8CFR 1907 Cluj9414113
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe10343-313
10Uta Arad10334-112
11FCSB10334-412
12FC Botosani10253211
13Arges Pitesti10325-411
14Oţelul10244-410
15FC Voluntari10226-138
16Csikszereda10019-171

Analiza međusobnih susreta

Sažetak međusobnih duela

10Meetings
6Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0Dinamo Bucuresti
4Nerešeno
2.6Goals scored per match

Naša predikcija

Na osnovu svih prikupljenih informacija, očekujemo da će oba tima postići golove u ovom meču. Sepsi OSK ima dobar napad, dok je Dinamo jedan od najjačih timova u ligi. Preporučujemo klađenje na opciju sa verovatnoćom od 53.6% da će obojica timova postići golove.

Prognoza UtakmiceBTTS: Da
Verovatnoća prognoze53.6%MODERATE
Bodovi po utakmici

Domaćin1.2Gost2.2
Goals scored per match

Domaćin1.2Gost2
Očekivani golovi

Domaćin1.22Gost1.43

Napomena o odgovornom klađenju

Uvek se kladite odgovorno. Postavljanje granica i upravljanje bankrollom je od suštinske važnosti za zdravo klađenje. Uživajte u meču, ali ne zaboravite da je klađenje samo dodatni deo zabave.

Detaljna Analiza Utakmice

Proverene statistike iz najnovijeg dostupnog uzorka od 5 utakmica.

Matches analyzed

Domaćin5Gost5
Bodovi po utakmici

Domaćin1.2Gost2.2
Clean-sheet rate

Domaćin20%Gost20%
BTTS rate

Domaćin80%Gost80%
Over 2.5 rate

Domaćin40%Gost40%

Post-Match Result

Prognoza Utakmice: BTTS: Da

Final score: 0–2. Result: INCORRECT.

Category: Liga I

Match Prediction
Glavna Prognoza
9 Oct 2026, 17:00 Liga I
Corvinul Hunedoara - FC Voluntari
62%
Verovatnoća prognoze
Corvinul Hunedoara vs FC Voluntari Prognoza Utakmice Pobeda domaćina Pročitaj Analizu >

Sviđa vam se ova prognoza? Primajte buduće prognoze emailom.

Besplatna ažuriranja. Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
✦

Zašto ova prognoza

↗Match Form & TrendsCorvinul Hunedoara: 1.75 Bodovi po utakmici✓
⚽Goals scored per matchCorvinul Hunedoara: 1.50✓
⚽SastaviDostupno✓
⌁Sažetak međusobnih duela5 Matches analyzed✓
◉
Data Quality

Kvalitet analize

47%

MODERATE — Data Coverage

Match Form & TrendsPoređenje timovaSažetak međusobnih duelaSastavi
◎

Očekivani golovi

1.92Corvinul Hunedoara
2.55Ukupno
0.63FC Voluntari
◈

Verovatnoće tržišta

Pobeda domaćina68%
Nerešeno21%
Pobeda gosta11%
Više od 2,5 golova47%
Manje od 2,5 golova53%
BTTS Da40%
BTTS Ne60%
↔

Poređenje timova

Corvinul HunedoaraMetrikaFC Voluntari
W L D WFormaL W L W L
1.50Prosek postignutih golova0.80
0.50Prosek primljenih golova1.80
1.75Bodovi po utakmici1.20
◌

Dostupnost sastava

API-Football podaci
0Corvinul Hunedoara — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
0FC Voluntari — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
⌁

Sažetak međusobnih duela

2Pobede domaćina
1Nerešeno
2Pobede gosta
20%BTTS rate
20%Over 2.5 rate
⚽

Potvrđeni sastavi

Početnih 11 i formacija

Corvinul HunedoaraFormacija · 4-2-3-1
21C. Sandu13F. Iacob18F. Ilie30A. Manolache10A. Neacșa23I. Cărăruș47G. Uche Goodlad99E. Yeboah20Sérgio Ribeiro19N. Pîrvulescu32A. Gillard
FC VoluntariFormacija · 4-4-2
31M. Jurhar5D. Haruţ27R. Crişan6S. Čestić25D. Kiki19M. Schieb40L. Cvek8I. Gheorghe11R. Guțea10G. Merloi7M. Roman
◷

Događaji na utakmici

5Golovi3Prvo poluvreme2Drugo poluvreme5Kartoni1Penali
★

Ključni igrači

Corvinul HunedoaraN. Pîrvulescu2 Golovi · 1 asistencijeA. Fábry1 Golovi · 1 asistencijeA. Manolache1 Golovi · 1 asistencije
FC VoluntariM. Roman2 Golovi · 0 asistencijeG. Merloi1 Golovi · 1 asistencijeM. Schieb1 Golovi · 0 asistencije
!

Dostupnost sastava

0Corvinul Hunedoara0FC Voluntari
✓

Pokrivenost podataka takmičenja

Sastavi OgraničenoPovrede i odsustva OgraničenoDogađaji na utakmici Ograničeno
✓

Kvalitet analize

Umeren
Match Form & Trends DostupnoPoređenje timova DostupnoSažetak međusobnih duela DostupnoSastavi Dostupno
Igraj Sada
🇷🇸Ekskluzivna Ponuda

Informativna prognoza bez garancije ishoda.

Najava utakmice

Odds Table
⚖
Tabela Kvota

Uporedi kvote

Model ComparisonMatch WinnerNajviša navedena kvota1.58Ažurirano07/10/2026 01:37
BetWinner
Domaćin1.55
Nerešeno4
Pogledaj ponudu ›
22Bet
Domaćin1.57
Nerešeno3.95
Pogledaj ponudu ›
WeltBet
Domaćin1.54
Nerešeno4.1
Pogledaj ponudu ›
IviBet
Domaćin1.56
Nerešeno4.05
Pogledaj ponudu ›
20Bet
Domaćin1.58
Nerešeno3.9
Pogledaj ponudu ›

Partnerski linkovi mogu nam doneti proviziju. Kladite se odgovorno.

Primajte dnevne ili nedeljne prognoze

Izaberite utakmice i primajte nove prognoze putem emaila. Corvinul Hunedoara vs FC Voluntari

Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
Sportsbook List
1

BetWinner Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
2

22Bet Kladionica

★★★★★
100% do €122
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Minimalni depozit od 1 EUR. Bonus vrijedi za prve korisnike. Oklade moraju biti položene unutar 7 dana.
3

Megapari Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se opći uvjeti.
4

20Bet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti i odredbe primjenjuju se. 18+. Samo novi igrači. Minimalni depozit potreban.
5

1xBet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Potpuni uvjeti i odredbe se primjenjuju. Minimalni depozit potreban za kvalifikaciju za bonus. Bonus se mora obrnuti prema uvjetima klađenja.
6

ReloadBet Kladionica

★★★★★
100% do €120
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti korištenja primjenjuju se. Minimalni depozit potreban za ostvarivanje bonusa. Isplate su podložne provjerama.
7

KikoBet Kladionica

★★★★★
100% do €500
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se puni uvjeti i odredbe
8

Betlabel Kladionica

★★★★★
100% do €100
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe, molimo pročitajte detaljne uvjete na službenoj stranici.
9

888Starz Kladionica

★★★★★
100% do €400
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Bonus vrijedi za nove korisnike. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
10

Mozzart Kladionica

★★★★★
100% do €400
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus. Bonusi su dostupni samo novim igračima.

U narednom meču u okviru rumunske Lige I, tim Corvinul Hunedoara dočekuje FC Voluntari na stadionu Michael Klein. Ovaj susret je zakazan za 9. oktobar 2026. godine, a očekuje se velika borba između dva tima koja imaju različite ciljeve. Corvinul Hunedoara, koji se trenutno nalazi u gornjem delu tabele, pokušava da nastavi sa dobrim rezultatima, dok se FC Voluntari bori za opstanak u ligi. Ova utakmica će biti ključna za oba tima, a navijači su uzbuđeni zbog mogućnosti da vide svoje omiljene igrače u akciji.

Corvinul Hunedoara dolazi u ovaj meč sa solidnim statističkim pokazateljima, dok je FC Voluntari na dnu tabele sa samo osam osvojenih bodova. Očekuje se da će domaći tim iskoristiti prednost domaćeg terena i pokušati da obezbedi tri boda, što bi im dodatno učvrstilo poziciju u borbi za viši plasman.

Informacije o utakmici

Corvinul Hunedoara FC VoluntariLiga I

StatusZakazanoDatumOctober 9, 2026, 3:00 pmStadionMichael Klein Stadium

Trenutni Rang Lige

Trenutna situacija u Ligi I pokazuje da su oba tima u različitim fazama forme. Corvinul Hunedoara se nalazi na sedmom mestu sa 13 bodova, dok je FC Voluntari na petnaestom mestu sa samo osam bodova. Ova utakmica je prilika za Corvinul da dodatno poboljša svoju poziciju i odmakne se od sredine tabele, dok FC Voluntari mora da se bori za svaki bod da bi izbegli ispadanje.

Trenutna forma

U poslednjih nekoliko mečeva, Corvinul Hunedoara je pokazao dobru formu, sa nekoliko važnih pobeda i nerazrešenih rezultata. Njihov domaći učinak je solidan, dok FC Voluntari ima problema sa postizanjem golova u gostima, što je dodatno otežalo njihovu situaciju u ligi.

Head-to-Head Table

Tabela međusobnih duela

DatumTakmičenjeDomaćinScoreGost
06 May 2026Liga IICorvinul Hunedoara2 - 0FC Voluntari
10 Apr 2026Liga IIFC Voluntari1 - 0Corvinul Hunedoara
08 Nov 2025Liga IICorvinul Hunedoara0 - 0FC Voluntari
25 Aug 2024Liga IIFC Voluntari2 - 0Corvinul Hunedoara
17 Apr 2024Cupa RomânieiCorvinul Hunedoara3 - 1FC Voluntari

Forma i statistika

Calculated from the latest available results; sample size may be smaller than 5 matches.

Corvinul HunedoaraW – L – D – W
FC VoluntariL – W – L – W – L

Performanse Domaćih i Gostujućih Timova

Corvinul Hunedoara ima prosečno 1.5 postignutih golova po meču kod kuće, dok su primili samo 0.6 golova, što ukazuje na veoma dobru defanzivu. S druge strane, FC Voluntari se muči sa slabim napadom, koji je postigao samo 0.8 golova po meču, dok su primili 2.2, što im donosi ozbiljne probleme u ostvarivanju pozitivnih rezultata.

Trendovi Golova i Kladioničarske Statistike

Očekuje se da će meč doneti manje od 2.5 golova, budući da je verovatnoća za to 53%. Pored toga, šanse za to da oba tima postignu gol su samo 40.1%, što sugeriše na defanzivnu igru sa malo šansi za golove.

Goals scored per match

Procenti se računaju iz dostupnih završenih utakmica i nisu garancija.

Corvinul Hunedoara1.5 Goals scored per match0.5 Goals conceded per match
FC Voluntari0.8 Goals scored per match1.8 Goals conceded per match

Uporedba Pozicija u Ligi

Upoređujući pozicije u ligi, Corvinul Hunedoara ima prednost u formi, bodovima i gol razlici. FC Voluntari se nalazi na dnu tabele i je suočen sa problemima u postizanju golova, što im otežava borbu za opstanak.

Tabela lige

Corvinul Hunedoara#7 · 13 pts
FC Voluntari#15 · 8 pts
League Standings
PosTakmičenjePlWDLGDPts
1Dinamo Bucuresti107211623
2Rapid10631821
3Universitatea Craiova106221520
4Petrolul Ploiesti10613119
5Universitatea Cluj9504115
6Farul Constanta10352014
7Corvinul Hunedoara10343213
8CFR 1907 Cluj9414113
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe10343-313
10Uta Arad10334-112
11FCSB10334-412
12FC Botosani10253211
13Arges Pitesti10325-411
14Oţelul10244-410
15FC Voluntari10226-138
16Csikszereda10019-171

Analiza Sukoba Timova

Sažetak međusobnih duela

5Meetings
2Corvinul Hunedoara
2FC Voluntari
1Nerešeno
1.8Goals scored per match

Naša Predikcija

Na osnovu analize trenutne forme i statistike, očekujemo da će Corvinul Hunedoara pobediti u ovom meču. Domaći tim ima značajnu prednost, posebno na svom terenu.

Prognoza UtakmicePobeda domaćina
Verovatnoća prognoze68%MODERATE
Bodovi po utakmici

Domaćin1.75Gost1.2
Goals scored per match

Domaćin1.5Gost0.8
Očekivani golovi

Domaćin1.92Gost0.63

Napomena o Odgovornom Kladjenju

Uvek se kladite odgovorno i ne ulažite više nego što možete priuštiti da izgubite. Kladite se samo kada ste sigurni u svoje odluke i informišite se o timovima i njihovim formama.

Detaljna Analiza Utakmice

Proverene statistike iz najnovijeg dostupnog uzorka od 5 utakmica.

Matches analyzed

Domaćin4Gost5
Bodovi po utakmici

Domaćin1.75Gost1.2
Clean-sheet rate

Domaćin50%Gost40%
BTTS rate

Domaćin25%Gost40%
Over 2.5 rate

Domaćin25%Gost60%

Post-Match Result

Prognoza Utakmice: Pobeda domaćina

Final score: 3–2. Result: CORRECT.

Category: Liga I

Match Prediction
Glavna Prognoza
8 Oct 2026, 19:30 Liga I
CFR 1907 Cluj - Universitatea Cluj
55%
Verovatnoća prognoze
CFR 1907 Cluj vs Universitatea Cluj Prognoza Utakmice Pobeda domaćina Pročitaj Analizu >

Sviđa vam se ova prognoza? Primajte buduće prognoze emailom.

Besplatna ažuriranja. Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
✦

Zašto ova prognoza

↗Match Form & TrendsCFR 1907 Cluj: 2.00 Bodovi po utakmici✓
⚽Goals scored per matchCFR 1907 Cluj: 1.20✓
⚽SastaviDostupno✓
⌁Sažetak međusobnih duela10 Matches analyzed✓
◉
Data Quality

Kvalitet analize

50%

MODERATE — Data Coverage

Match Form & TrendsPoređenje timovaSažetak međusobnih duelaSastavi
◎

Očekivani golovi

1.87CFR 1907 Cluj
2.75Ukupno
0.88Universitatea Cluj
◈

Verovatnoće tržišta

Pobeda domaćina61%
Nerešeno22%
Pobeda gosta17%
Više od 2,5 golova52%
Manje od 2,5 golova48%
BTTS Da50%
BTTS Ne51%
↔

Poređenje timova

CFR 1907 ClujMetrikaUniversitatea Cluj
W W D W LFormaW L L L L
1.20Prosek postignutih golova0.80
1.40Prosek primljenih golova2.00
2.00Bodovi po utakmici0.60
◌

Dostupnost sastava

API-Football podaci
0CFR 1907 Cluj — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
0Universitatea Cluj — Povrede i odsustva0 prijavljena odsustva
⌁

Sažetak međusobnih duela

4Pobede domaćina
2Nerešeno
4Pobede gosta
60%BTTS rate
60%Over 2.5 rate
⚽

Potvrđeni sastavi

Početnih 11 i formacija

CFR 1907 ClujFormacija · 3-4-3
31O. Vâlceanu47C. Braun3I. Gelashvili14Simão Rocha86V. Kun6O. Perianu18E. Omić45M. Camora11A. Cordea9S. Dražić7A. Nalić
Universitatea ClujFormacija · 4-2-3-1
1Ştefan Daniel Lefter24D. Mikanović6I. Cristea8D. Codrea27A. Chipciu18Pedro Pinho94O. Bic19I. Macalou10D. Nistor29O. Mendy25A. Aliev
◷

Događaji na utakmici

4Golovi1Prvo poluvreme3Drugo poluvreme6Kartoni1Penali
★

Ključni igrači

CFR 1907 ClujS. Dražić5 Golovi · 1 asistencijeA. Cordea5 Golovi · 1 asistencijeM. Camora1 Golovi · 1 asistencije
Universitatea Cluj
!

Dostupnost sastava

0CFR 1907 Cluj0Universitatea Cluj
✓

Pokrivenost podataka takmičenja

Sastavi OgraničenoPovrede i odsustva OgraničenoDogađaji na utakmici Ograničeno
✓

Kvalitet analize

Umeren
Match Form & Trends DostupnoPoređenje timova DostupnoSažetak međusobnih duela DostupnoSastavi Dostupno
Igraj Sada
🇷🇸Ekskluzivna Ponuda

Informativna prognoza bez garancije ishoda.

Najava utakmice

Odds Table
⚖
Tabela Kvota

Uporedi kvote

Model ComparisonMatch WinnerNajviša navedena kvota1.58Ažurirano07/10/2026 01:36
BetWinner
Domaćin1.55
Nerešeno4
Pogledaj ponudu ›
22Bet
Domaćin1.57
Nerešeno3.95
Pogledaj ponudu ›
WeltBet
Domaćin1.54
Nerešeno4.1
Pogledaj ponudu ›
IviBet
Domaćin1.56
Nerešeno4.05
Pogledaj ponudu ›
20Bet
Domaćin1.58
Nerešeno4
Pogledaj ponudu ›

Partnerski linkovi mogu nam doneti proviziju. Kladite se odgovorno.

Primajte dnevne ili nedeljne prognoze

Izaberite utakmice i primajte nove prognoze putem emaila. CFR 1907 Cluj vs Universitatea Cluj

Možete se odjaviti u bilo kom trenutku.
Sportsbook List
1

BetWinner Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
2

22Bet Kladionica

★★★★★
100% do €122
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Minimalni depozit od 1 EUR. Bonus vrijedi za prve korisnike. Oklade moraju biti položene unutar 7 dana.
3

Megapari Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se opći uvjeti.
4

20Bet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti i odredbe primjenjuju se. 18+. Samo novi igrači. Minimalni depozit potreban.
5

1xBet Kladionica

★★★★★
100% do €100
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Potpuni uvjeti i odredbe se primjenjuju. Minimalni depozit potreban za kvalifikaciju za bonus. Bonus se mora obrnuti prema uvjetima klađenja.
6

ReloadBet Kladionica

★★★★★
100% do €120
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Uvjeti korištenja primjenjuju se. Minimalni depozit potreban za ostvarivanje bonusa. Isplate su podložne provjerama.
7

KikoBet Kladionica

★★★★★
100% do €500
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se puni uvjeti i odredbe
8

Betlabel Kladionica

★★★★★
100% do €100
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe, molimo pročitajte detaljne uvjete na službenoj stranici.
9

888Starz Kladionica

★★★★★
100% do €400
24-48h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Bonus vrijedi za nove korisnike. Minimalni depozit potreban za bonus aktivaciju.
10

Mozzart Kladionica

★★★★★
100% do €400
0-24h
US ✕ Not Available
PLAY NOW READ REVIEW
T&Cs Apply
Primjenjuju se uvjeti i odredbe. Minimalni depozit potreban za bonus. Bonusi su dostupni samo novim igračima.

U okviru četvrte runde regularne sezone Lige I, na stadionu Dr. Constantin Rădulescu, sastaće se dva kluba iz Cluja – CFR 1907 Cluj i Universitatea Cluj. Ovaj lokalni derbi uvek donosi dodatnu tenziju i uzbuđenje, a oba tima će se truditi da osvoje dragocene bodove. CFR 1907 Cluj, kao domaćin, ima prednost domaćeg terena, dok će gosti iz Universitatii Cluj pokušati da iznenade i osvoje bodove na neprijateljskom terenu. Ovaj meč ima posebno značenje za navijače oba tima, koji jedva čekaju da vide kako će se njihovi ljubimci predstaviti.

Meč je zakazan za 8. oktobar 2026. godine, a očekuje se da će prva lopta biti bačena u 17:30 po UTC vremenu. Obe ekipe su u potrazi za pobedom kako bi se popravile na tabeli i ostvarile što bolji rezultat. CFR 1907 Cluj se trenutno nalazi na osmom mestu, dok Universitatea Cluj zauzima petu poziciju, što dodatno povećava značaj ovog okršaja.

Informacije o utakmici

CFR 1907 Cluj Universitatea ClujLiga I

StatusZakazanoDatumOctober 8, 2026, 5:30 pmStadionDr. Constantin Rădulescu

Trenutno stanje u ligi

U ovom trenutku, CFR 1907 Cluj ima 13 bodova iz devet odigranih mečeva, sa četiri pobede, jednim remijem i četiri poraza. Njihov učinak na domaćem terenu je solidan, s tim da su u poslednjih pet mečeva ostvarili tri pobede i jedan remi. Universitatea Cluj, s druge strane, ima 15 bodova iz devet mečeva, sa pet pobeda i četiri poraza, što ih čini jednim od jačih timova u ligi.

Recentna forma

CFR 1907 Cluj je u poslednjih pet mečeva zabeležio tri pobede, jedan remi i jedan poraz, dok je Universitatea Cluj u istom periodu imala slične rezultate, sa četiri pobede i jednim porazom. Obe ekipe su u dobroj formi, ali CFR 1907 Cluj će imati prednost domaćeg terena.

Forma i statistika

Calculated from the latest available results; sample size may be smaller than 5 matches.

CFR 1907 ClujW – W – D – W – L
Universitatea ClujW – L – L – L – L
Head-to-Head Table

Tabela međusobnih duela

DatumTakmičenjeDomaćinScoreGost
25 Apr 2026Liga ICFR 1907 Cluj1 - 0Universitatea Cluj
16 Mar 2026Liga IUniversitatea Cluj2 - 1CFR 1907 Cluj
07 Feb 2026Liga ICFR 1907 Cluj3 - 2Universitatea Cluj
29 Sep 2025Liga IUniversitatea Cluj2 - 2CFR 1907 Cluj
03 May 2025Liga ICFR 1907 Cluj1 - 0Universitatea Cluj

Performanse kod kuće i u gostima

CFR 1907 Cluj je na domaćem terenu postigao 1.2 gola po meču, dok je primio 1.4 gola. Universitatea Cluj je u gostima postigao 0.8 golova po meču, a primio 2.0, što ukazuje na to da su domaćini u boljoj poziciji kada je reč o napadačkoj i odbrambenoj igri.

Trendovi golova i klađenja

Prema trenutnim podacima, očekuje se da će CFR 1907 Cluj postići 1.87 golova, dok će Universitatea Cluj očekivati 0.88 golova. Verovatnoća da će se na meču postići više od 2.5 golova je 51.8%, dok je verovatnoća da će oba tima postići gol 49.5%.

Goals scored per match

Procenti se računaju iz dostupnih završenih utakmica i nisu garancija.

CFR 1907 Cluj1.2 Goals scored per match1.4 Goals conceded per match
Universitatea Cluj0.8 Goals scored per match2 Goals conceded per match

Uporedba pozicija u ligi

Na tabeli, Universitatea Cluj se nalazi iznad CFR 1907 Cluj, što može povećati pritisak na domaći tim. Međutim, domaći teren često donosi prednost, a CFR 1907 Cluj će se truditi da to iskoristi i izjednači bodovni saldo.

Tabela lige

Universitatea Cluj#5 · 15 pts
CFR 1907 Cluj#8 · 13 pts
League Standings
PosTakmičenjePlWDLGDPts
1Dinamo Bucuresti107211623
2Rapid10631821
3Universitatea Craiova106221520
4Petrolul Ploiesti10613119
5Universitatea Cluj9504115
6Farul Constanta10352014
7Corvinul Hunedoara10343213
8CFR 1907 Cluj9414113
9Sepsi OSK Sfantu Gheorghe10343-313
10Uta Arad10334-112
11FCSB10334-412
12FC Botosani10253211
13Arges Pitesti10325-411
14Oţelul10244-410
15FC Voluntari10226-138
16Csikszereda10019-171

Analiza međusobnih susreta

Sažetak međusobnih duela

10Meetings
4CFR 1907 Cluj
4Universitatea Cluj
2Nerešeno
3.1Goals scored per match

Naša prognoza

Na osnovu analize trenutne forme, statistike i prednosti domaćeg terena, prognoza za ovaj meč je da će CFR 1907 Cluj ostvariti pobedu. Verujemo da će domaći tim iskoristiti sve prednosti kako bi osvojio tri boda u ovom važnom meču.

Prognoza UtakmicePobeda domaćina
Verovatnoća prognoze60.5%MODERATE
Bodovi po utakmici

Domaćin2Gost0.6
Goals scored per match

Domaćin1.2Gost0.8
Očekivani golovi

Domaćin1.87Gost0.88

Napomena o odgovornom klađenju

Klađenje može biti zabavno, ali je važno pristupiti mu odgovorno. Uvek se kladite unutar svojih mogućnosti i nikada ne ulažite više nego što možete priuštiti da izgubite. Ako osećate da imate problem s kockanjem, potražite pomoć.

Detaljna Analiza Utakmice

Proverene statistike iz najnovijeg dostupnog uzorka od 5 utakmica.

Matches analyzed

Domaćin5Gost5
Bodovi po utakmici

Domaćin2Gost0.6
Clean-sheet rate

Domaćin40%Gost20%
BTTS rate

Domaćin40%Gost40%
Over 2.5 rate

Domaćin60%Gost60%

Post-Match Result

Prognoza Utakmice: Pobeda domaćina

Final score: 1–3. Result: INCORRECT.

BETWINNER - Bonus 100% Do €100
Igraj Sada
close-image
Scroll to Top